Bugün alışveriş merkezlerini dolanıyordum. Asıl derdim ayakkabı bakmaktı. Ama bir dükkanın girişinde Nazar Boncuğu görünce, dayanamadım ve dükkana girdim.

Kot pantolondan spor giyisilere, bay bayan çeşitlerinden özel yapım aksesuarlara kadar her şeyi “Made in Istanbul” etiketiyle görünce bir şok oldum. Bazı mağazalarda  Türk Malları satılıyor. Ama burada her şeyin İstanbul üretimli olması dikkatimi çekti. Zaten Nazar Boncuğu da dikkatimi çekmişti. Kasiyere gittim ve sordum “Genelde ürünleriniz İstanbul’dan mı geliyor?” adam tarihi bir cevap verdi “Beyfendi mağazamızın sahibi Türk ve merkez ofisleri de İstanbul’da!”Daha önce Türk şirketlerinin mağazaları olduğunu duymuştum ama insan Türk mağazasında dolaştığını öğrenince bir hoş oluyor. 🙂 Sonrasında “Öyle mi, Ben de İstanbulluyum.” deyince bu sefer de kasiyer kız ve adam da şok oldu. 🙂 Muhabbetimizi Lehçe sürdürdük çünkü İngilizceleri çok iyi değildi. Yakın zamanda mutlaka alışverişe geleceğimi söyleyip ayrıldım.

Neresi orası?
LTB Jeans…  Amerika, Hollanda, Almanya, Rusya, Italya ve Polonya’da şubeleri bulunan cidden kaliteli ve seviyeli mallar satan, Malları Türkiye’den getiren bir Türk mağazası. İstanbul’daki Merkez Ofisleri Bağcılar’da. Avrupa’daki diğer mağazaların bağlı olduğu merkez ofis ise Hollanda’da. Polonya’daki bu mağaza da Hollanda’daki ofise bağlı yani. Ama ürünler İstanbul üretimi genellikle.

Fiyatlar…
Kot pantolon fiyatlarına baktım özellikle; 120 ile 150 Zloty arası değişiyor. Yine diçer spor giyisilerinin fiyatları da 100 Zloty civarında. T-shirt ve Bluz tarzı birşeyler de bakabilirsiniz kendinize. Hem bay hem de bayanlara hitap ediyor olması ise güzel bir avantaj diye düşünüyorum…

İletişim Bilgileri?
Tel: +48 022 630 68 60
Web: LTB Jeans

Alışverişten geldim, yorgunum. Bugünlük bu kadar 🙂

Görüşmek üzere…

Kalın sağlıcakla…