Aboutpoland.NET Bu Yaz Geliyor!

(English version is end of the page)

Merhaba değerli ziyaretçilerim;

1 yılı aşkın süredir Polonyadan ekibi olarak sizlerle birlikteyiz. Polonya hakkında elimizden geldiğince paylaşımlarda bulunmaya çalışıyoruz. Bildiğiniz üzere de şimdi Polonyadan’ın İngilizce versiyonu için çalışmalar yapıyoruz. Her gün yeni araştırmalar yapıyoruz, yazıyoruz, çiziyoruz… Herşey yolunda giderse de, Ağustos 2011’de TEST versiyonu ile Aboutpoland.NET’i huzurlarınıza çıkarmayı planlıyoruz.

Tamamen Polonyadan’ın tercümesi mi?
Tabi ki HAYIR! Kesinlikle tamamen farklı bir konsept hazırlıyoruz sizler için.Bazı bölümleri ve yapıları tabi ki benzerlik gösterecek. Ama tasarımı da paylaşımları da tamamen özel olacak. Ayrıca Aboutpoland profesyonel editörler tarafından kontrol altında olacak.

Konumuz Polonya’da Eğitim mi olacak?
Sadece Eğitim değil! Eğitim ve Üniversite konularına da değineceğiz tabi ki. Ama sloganımızda da gördüğünüz gibi, ‘Polonya hakkında ne var ne yoksa!’ O zaman, sizlerle paylaşmak üzere Polonya hakkında herşeyi araştırmaya özen göstereceğiz.

Yakın zamanda görüşmek üzere.

Kalın Sağlıcakla…

/// English version of the text! \\\

 


Aboutpoland.NET is coming this SUMMER!

We have been publishing all about Poland for over a year with you on Polonyadan’s webpages. As you know, nowadays we are working on the English version of Polonyadan. Everyday we search for something for our new project. If everything continues to go well like it is now, we are going to publish a Test Version of Aboutpoland.NET in August 2011.

Is a complete translation of Polonyadan?
Of course NOT! It will be quite a different concept! It will not be the same as Polonyadan. Although parts of the website will be similar to Polonyadan, we will generally continue to write for both webpages. AboutPoland webpages will be controlled by professional editors.

Is it about Studying in Poland?
Not only studying in Poland! Despite having some pages about Studying in Poland, our slogan is ‘All about Poland!’ So we will try to share everything about Poland, whatever we find!

See you soon,

Take care…


Said MURAT
Owner and Director of AboutPoland and Polonyadan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir