LOT Havayolları’ndan düşük servis kalitesi…

Varşova’ya uçak seferi yapan iki havayolu şirketinden biri olan LOT Havayolları, pazar payının genişlemesine rağmen servis kalitesini düşürmeye devam ediyor.

Polonya’nın dünya seferlerine çıkan havayolları şirketi LOT Airlines, Star Alliance üyelerinden. Bir zamanlar ucuz yolculuk için tercih edilen şirket, daha sonra yeni yatırımlarla büyüdükçe büyüdü ve yeni uçakları da filosuna katarak yolcu sayısını da artırmış oldu. Ama ne yazık ki servis kalitesini doğru orantılı olarak iyileştiremedi.

Bu yaz Türkiye’ye gidiş gelişimi THY ile değil, LOT ile yaptım. Servis kalitesinde THY’yi geçmesini zaten bekleyemem. Ama farkın bu kadar açık olması da beni hayal kırıklığına uğrattı açıkçası. Star Alliance üyesi olan bir şirketten çok daha üstün hizmet kalitesi bekliyordum açıkçası.

LOT’da sandviç ikram edildiğini biliyorum. Ama bu sandviçi vejeteryan olarak niye sunmuyorlar? Herkes et yemek zorunda mı acaba? Sordum servis yaparlarken, sadece 1 adet vejeteryan sandviç kaldığını söylediler. Daha ön sıralarda oturuyordum, arka sıralardan kimse mi istemeyecek acaba, vejeteryan yiyecek? Bu sebeple çok daha dikkatli olmaya davet ediyorum yetkilileri. Bu konuyu LOT’a da ileteceğim.

Yeni yatırımlarla dünya seferlerini artıran LOT Havayolları’ndan servis kalitesini artırması konusunda rica ediyoruz…

Tekrar görüşmek üzere…

Kalın sağlıcakla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir