Hazır mısınız? Master Tur ile Avrupa Seferi Başlıyor!

Polonya’dayız, evet. Sizler de belki eğitim belki iş belki de seyahat amacıyla bulunuyorsunuz. Peki gelmişken Avrupa’nın gezmeye doyamayacağınız ülke ve şehirlerine de gitseniz, özel turlar ile doyamayacağınız bir seyahate çıksanız, nasıl olur?

Eğer şuan Polonya’da bulunuyorsanız ya da gelme planınız var ise, size kesinlikle reddedilmez bir teklifimiz var: Polonya’dan Avrupa Turları!

Polonyadan Ekibi olarak sizler için tur şirketlerini araştırdık ve gerçekten hem ekonomik hem de rahat ve kaliteli hizmeti veren Master Tur ile karşılaştık.

Tecrübeli ve profesyonel genç ekibi ile Polonya’dan Avrupa’nın her yerine özel turlar düzenleyen turizm şirketi Master Tur ile Avrupa ayaklarınızın altında…

Sizler için Master Tur yetkilileri ile görüştük ve Polonya’dan çıkabileceğimiz inanılmaz ekonomik ve rahat Avrupa turları hakkında bilgi aldık, siz değerli okuyucularımız için.

Yılların birikimi ve tecrübesiyle hizmet veren Master Tur, Türk rehber hizmetiyle de siz değerli ziyaretçilerimize büyük kolaylık sağlıyor.

Amsterdam/Hollanda

Özel gezi turlarında eğlenceli dakikalar geçirecek, yol boyunca unutamayacağınız anlara şahit olacaksınız. Yılın farklı periyotlarında yapılan ve Avrupa’nın her yerine düzenlenen özel gezi turlarına kesinlikle katılmanız gerektiğini düşünüyoruz.

Çalışıyorum/Okuyorum. Nasıl gezebilirim ki?
Bunun çözümü de gayet kolay. Master Tur’dan hafta sonu özel turları sunuluyor. Böylece hafta sonu tatilinizi belki Viyana’da belki de Prag’da değerlendirebilirsiniz. Seçim sizin.

Viyana/Avusturya

İster Paris, ister Viyana!
Evet, Avrupa’da görmedik yer bırakmayacaksınız. Master Tur ile tüm Avrupa’ya bulabileceğiniz gezi grupları ve turları ile Avrupa gerçekten ayaklarınızın altında.

Peki turlar kaç günlük oluyor?
İki farklı gezi çeşiti var. Hafta sonu turları ve Uzun turlar.

1. Hafta sonu turları…
Hafta sonlarında Prag, Budapeşte, Viyana ve Berlin’e turlar düzenleniyor. Cuma gecesi çıkıyor ve gece boyu otobüsle yol alınıyor. Cumartesi sabah şehre varılmış oluyor. Şehir Türk rehberle birlikte geziliyor ve sonrasında 3 saat boş zaman veriliyor ve sizin yalnız(ya da arkadaşlarınızla) gezmeniz sağlanmış oluyor. Bu esnada alışverişinizi ve fotoğraf/video çekiminizi yapabilirsiniz. Türk rehberin eşlik etmesi gerçekten çok önemli. Ayrıca Radio Guide hizmeti de bulunuyor ve bu sayede herkes kulaklığı ile rehberi dinliyor olabilecek.

Budapeşte/Macaristan

2. Uzun turlar…
İtalya, Hollanda ve Fransa’ya uzun turlar düzenleniyor.Bu turlar da otobüsle düzenleniyor ve Polonya’da farklı çıkış noktaları oluyor, birkaç şehirden yolcular toplanıyor ve yola çıkılıyor. Uzun turlarda anlaşmalı restoranlarda daha ucuz yemek yeme imkanları bulunuyor. Bu bence gayet iyi oluyor. Ayrıca Master Tur ile gezilerinizde büyük alışveriş merkezlerinde çok güzel hediyelikler alabiliyorsunuz. Ayrıca bazı gezilerde nehir turları oluyor ve katılmak isteyenlerin isimleri otobüslerde toplanıyor. Ona göre de ücreti alınıyor ve rezervasyon yapılıyor. Eyfel kulesi için de aynı şey geçerli. Rezervasyon yapıldığı için de bekleme olmuyor ve kuleye de hemen çıkılıyor. Konuyla ilgili detaylı bilgileri yine Master Tur web sayfasında bulabilirsiniz.

Prag/Çek Cumhuriyeti

Master Tur ile ilgili sizlerle paylaşmak istediklerim şimdilik bu kadar. Polonyadan Ekibi olarak tavsiye edebileceğimiz şirketlerdendir.

Krakow merkezli Master Tur’da siz değerli Türk okuyucularımız için hizmet veren bir departman da bulunuyor. Master Tur’dan Ferhat Bey ile görüşebilir ve detayları kendisiyle konuşabilirsiniz. Ayrıca Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu Kokartlı Rehber Natalia Hanıma da Türkçe olarak sorularınızı sorabilirsiniz.

Ayrıca, Polonyadan Ekibi’nden selam söylemeyi de unutmayın. 🙂

Master Tur hakkında detayları websitesinden ya da Facebook sayfasından da ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgileri aynen şu şekilde;
Web: Mastertur.eu
Mail: biuro.mastertur@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/pages/Master-Tur/152450358186049

Konuyla ilgili soru, görüş ve düşüncelerinizi Polonyadan Ekibi ile paylaşabilirsiniz.

Görüşmek üzere…

Kalın sağlıcakla…

3 Comments on “Hazır mısınız? Master Tur ile Avrupa Seferi Başlıyor!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir