Türkiye’nin en iyi markalarından biri olan BEKO, bildiğiniz üzere tüm Avrupa’da faaliyet gösteriyor ve gelişmeye/büyümeye devam ediyor. Büyüdükçe büyüdüğü ülkelerden biri de Polonya! Evet, Dünya Markası BEKO, Polonya’da da sizlerle!

1955 yılında Vehbi Koç tarafından kurulan Arçelik, daha sonra büyük bir Anonim Şirket haline geldi. Beko da Arçelik şirketler grubu altında faaliyet göstermekte ve tüm dünyaya Türk markasını taşımaktadır. 90’lı yılların başında yurt dışı ataklarını hızlandıran Koç Holding, Dünya Markası BEKO için çalışmalarını hızlandırdı.

Beko ve Koç ailesinin ürünleri şuan 100 ülkede faaliyet gösteriyor. Ya Polonya?

Beko Polonya’da ciddi kaliteli marka olarak tanınıyor. Bununla ilgili birçok toplantımda Beko’nun ismini duydum. Bu sebeple sizinle burada da paylaşma gereği duydum. Avrupa’nın en büyük üçüncü beyaz eşya üreticisi Beko ile gurur duyuyoruz.

1998 yılında Polonya pazarına giren Beko, 2005 yılında bölgenin yönetimini Polonya’ya taşıyor. Şuan Polonya’da satıştan servise kadar tüm Beko hizmetleri görülüyor.

Polonya’da sık sık TV reklamlarını görüyor ve gerçekten çok seviniyoruz. Dünya Markası BEKO, Polonya’da büyüdükçe büyüyor.

Eminim sizler de mutlusunuz şuan. 🙂 Ayrıca yazımın altında bir adet Beko Polonya reklamı sizleri bekliyor! 🙂

Türk Markalarına Polonyadan sayfalarında daha çok yer vermeye çalışacağız.

Görüşmek üzere…

Sağlıcakla…

BEKO POLONYA REKLAM FİLMİ