Lehçe öğrenmek için en ideal yol bulundu!

İnternette hep reklamlarını görür, acaba nedir diye merak ederdim. Sonra iletişime geçtim, Edu&More  yetkilileri ile. Tek cümle ile ifade etmek gerekirse; iyi ki görüşmüşüm!

Lehçe öğrenmek için kursa gitmek gerekir kesinlikle, evet. Ama ya kurs size gelse? Bunun nasıl bir şey olduğunu test etmek ve detaylı bilgi almak üzere Edu&More isimli Polonya’daki iş dünyasındaki şirketlerin en önemli kesimlerine Lehçe dersleri veren şirketin yolunu tuttum.

Peki olay nedir? Sadede gelelim…
Edu&More şirketinin ürünlerinden olan Polishonlinenow.com’a üye oluyor ve kendi seviyenizde bir eğitim satın alıyorsunuz. Seviyenizi bir sınav ile hızla öğrenmeniz mümkün. Sonrasında ister çalışan ister öğrenci olun, kendinize uygun kategoride Lehçe eğitimine başlıyorsunuz. Ödemeyi yaptıktan sonra 5 ay boyunca düzenli ders alıyor, ihtiyacınız olduğunda sizin için hazırda bekleyen hocanıza soruyor, sonrasında da hem öğrenmiş hem de bir dil sertifikası almış oluyorsunuz.  Sizin için sistemi komple test ettim. Gayet kullanımı basit ve başarılı.

Hem yararlı, hem ucuz!
Fiyat listesini yazımın sonunda sizlerle paylaşacağım. Ama kesinlikle belirtmek gerekir ki, yararlı olduğu kadar ucuz da bir sistem. Belirttiğim gibi, ücreti ödedikten sonra 5 ay boyunca konu konu kendinizi ilerletebilir, gerektiğinde ara verip sonra devam edebilir, isterseniz arkadaşlarınızla da evde güzel bir çalışma ortamı hazırlayabilirsiniz.

Programda neler neler var?
Öncelikle her seviyeye özel sayfaların bulunduğunun altını çizmek isterim. Ayrıca kelimeleri aklınızda tutmak için hem görmeniz hem de duymanız gerekir. Bu bir öğrenme tekniğidir. Bu sistem ile hem görüyorsunuz, hem dinliyorsunuz hem de okuyorsunuz. Resimler akılda kalıcı olduğu gibi, seslendirmeler de ciddi etkili oluyor.

Programda sayfaları değiştirirken dikkatimi çeken bir husus da, tercüme idi. Bilmediğiniz kelime olduğunda, sağ aşağıdan ‘translate’ linkine tıklıyorsunuz ve hemen kelimelerin İngilizce (ya da Rusça) karşılıkları çıkıyor. Sonra kapatmak için yine aynı yolu izliyorsunuz. Böylece oyun oynayarak kelimeleri daha hızlı ve etkili bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Edu&More 2011 yılında Lehçe dilini en iyi öğretme dalında liderlik ödülü almış bir şirket olarak Polishonlinenow.com ile de gayet başarılı işler çıkarıyor. Başlangıç seviyesinden Akademik seviyeye kadar derslerin bulunduğu sistem ile hem eğlenecek hem öğreneceksiniz. Intel ve Avrupa Ekonomi Sosyal Komitesi başta olmak üzere onlarca ünlü şirket yöneticilerinin ve devlet adamlarının Lehçe öğrendiği bu merkeze uğramalısınız derim.

Peki arkadaşlarınızla özel ders almak istiyorsunuz. O halde?
Normalde şirketlere özel ders verdikleri için yerinde sınıf ayarlanıyor. Ama siz birkaç arkadaş Lehçe öğrenmek istiyorsanız, yine Edu&More ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim. Çünkü uzman kadrosu sizin için de size uygun saatlerde dersler ayarlayacak ve ister ‘baş-başa(özel ders)‘ ister ‘grup kurs’ dediğimiz sistem ile eğitim alabileceksiniz.

Ücretler hakkında ne diyebiliriz?
Başta da belirttiğim gibi ücretler gayet uygun. Edu&More web sitesinden ücretleri detayları ile öğrenebilirsiniz. Gittiğinizde bizden selam götürmeyi de unutmayın. 🙂 Ücret için TIKLAYINIZ…

Avrupa Birliği’nden tam destek alan ve çalışkan ekibiyle hizmet veren Edu&More gerçekten profesyonel bir şirket.

Evet, hem programları test etmiş hem öğretmenlerle görüşmüş ayrıca yöneticilerle sohbet etmiş oldum, siz değerli okuyucularımız için. Gayet hoş ve yardım sever insanlar. Yakın arkadaşlarıma da mutlaka oraya gitmelerini tavsiye etmeye başladım bile. 🙂

Konuyla ilgili Edu&More ‘u ya da Polishonlinenow.com’u ziyaret edebilirsiniz. Yine sorularınızı ve görüşlerinizi lütfen bizimle paylaşın.

Görüşmek üzere,

Sağlıcakla…

8 Comments on “Lehçe öğrenmek için en ideal yol bulundu!”

  1. lehçe dil kursuna katılmayı düşünüyorum bu konuda yardımınızı bekliyorum.saygılarımla.

  2. Merhabalar Murat Bey,
    Konuyla ilgili bize e-mail gönderirseniz, size birebir yardımcı olmaya çalışırız. Unutmayın, Polonyadan.Com ücretsiz bir rehberdir. Lehçe kursuna kaydınızı ücretsiz olarak yapabiliriz. Lütfen bizimle iletişime geçin. info@polonyadan.com

  3. Merhabalar! size kurs ile ilgili mail attım ama halen cevap alamadım. yardımcı olurmusunuz!!! teşekkürler.. saygılarımla. .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir