Var mısınız Avrupa Turuna?

Polonya’ya geldiniz ya da yakın zaman içinde geliyorsunuz. Öğrenci de olabilirsiniz, iş amacıyla geliyor da. Ama her ne olursa olsun, bir Avrupa turu şart. Öyle değil mi? Peki hem eğlenceli hem ekonomik olması için ne yapıyoruz? Bu yazıyı dikkatlice okuyoruz!

Hollanda/Amsterdam

Siz Değerli Polonyadan.Com ziyaretçileri arasından Avrupa Turu yapmak isteyenler için detaylı bir araştırma yaptık ve sizlere bir fırsat bulduk: Master Tur!

Daha önce de Master Tur’dan bahsetmiştik. Şimdi aynı ekip Bahar Sezonu turlarına başlıyor. İnanamayacağınız fiyatlarla gidiyor, geziyor, görüyor, rehberler eşliğinde öğreniyor ve geri dönüyorsunuz. İnanın arkadaşlarım da ben de fiyatları görünce şok olduk.

Avusturya/Viyana

Peki nerelere, ne zaman yolculuk var?

  1. Budapeşte-Viyana Turu (22-25 Mart tarihleri, Ücret: 380 Zloty). Bir gece konaklamalı gezi olup, Perşembe-Pazar günlerinde gidip geliniyor.
  2. Berlin-Prag Turu (29 Mart-1 Nisan, Ücret: 380 Zloty). Bir gece konaklamalı gezi olup, Perşembe-Pazar günlerinde gidip geliniyor.

Bu 2 gezide 2 farklı şehre uğramış ve Türkçe bilen rehber eşliğinde gezmiş-görmüş oluyoruz.

Diğer turlar ise tek şehire düzenlenen gezileri kapsıyor. Nasıl mı?

  1. Prag Turu: 13-15 Nisan, Ücret: 189 Zloty.
  2. Viyana Turu: 20-22 Nisan, Ücret: 189 Zloty.

Bu iki gezide Cuma günü gidiliyor ve Pazar günü Polonya’ya geri dönülüyor.

Fransa/Paris

Bunların yanında bir de uzun bir tur var. Hem Fransa hem Hollanda’ya gidip gezip görmek şart diyorum. Ben bir Amsterdam aşığı olarak, kesinlikle tavsiye ediyorum!

Paris-Amsterdam Turu, 27 Nisan-2 Mayıs tarihlerinde olacak ve 6 günlük bu gezinin toplam gideri sadece 990 Zloty.

Macaristan/Budapeşte

Bu turlardan sonra Mayıs ayında birkaç farklı gezi daha var. Mesela birincisi Budapeşte Turu. 4-6 Mayıs tarihleri arasında Macaristan’ın güzel şehri Budapeşte’ye gitmenizi tavsiye ederim.

Almanya/Berlin

Polonya’nın komşu ülkesi Almanya’ya da kesinlikle gitmelisiniz. 11-13 Mayıs tarihleri arasında Berlin Turu sizi bekliyor. Berlin’i özellikle Mayıs ayında görmelisiniz. Gezi ücreti ise sadece 189 Zloty.

Mayıs ayının son gezisi ise Avrupa’nın incilerinden, İtalya… 17-22 Mayıs tarihleri arasında 6 günlük İtalya Turuna davetlisiniz. Ücreti ise 1140 Zloty.

Master Tur’dan memnun kalacağınıza eminim. Kesinlikle her kesime hitap eden gezi planları bunlar. Ama özellikle öğrenciyseniz(ki bir de Erasmus ile geldiyseniz), tam size göre.

Bu gezilerin en güzel özelliği, Türkçe rehberlik hizmetinin olması bana göre. İngilizce biliyor da olabilirsiniz. Ama gezdiğiniz yerleri Türkçe dinlemek inanın bir başka güzel.

Konuyla ilgili detaylı bilgileri Master Tur web sayfasından öğrenebilirsiniz. Ayrıca güncel gezi bilgileri için de Facebook sayfasını takip etmenizi tavsiye ederim.

Yine soru ve görüşlerinizi bize iletebilirsiniz…

Görüşmek üzere…

Sağlıcakla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir