Otobanlar Euro 2012’ye yetişemiyor!

Polonya Ulaşım Bakanlığı’ndan yapılan açıklamaya öre A1 ve A4 Otobanları beklendiği ve planlandığı gibi Euro 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası için hazır olamayacak.

Açık konuşmak gerek ki, bana sorarsanız, bu yollar Euro 2012’ye yetişemeyecek’ diyen Polonya Ulaşım Bakanı Slawomir Nowak, geçtiğimiz Perşembe günü bir Basın konuşmasında gelinen noktayı ve detaylarını anlattı. Sonrasında Nowak sözlerine şunları da ekledi: ‘Çok büyük ihtimalle yolların bir kısmı tamamlanacak ancak hepsinin tamamlanması ve Polonya uluslararası otoyollarının açılması çok güç.

Euro 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası’nın ev sahiplerinden Polonya, bildiğiniz gibi Haziran 2012’den önce ‘her bakımdan’ hazır olmaya çalışıyor. Ancak uluslararası otoyolların hazır olmayacak olması, biraz baş ağrıtacak gibi.

Avrupa Şampiyonası ile ilgili tüm detayları Euro 2012 sayfamızda bulabilirsiniz…

Said Murat

About Said Murat

Polonyadan.Com Kurucusu ve Yöneticisi olan Said Murat, Polonya'da Üniversite okuduğu ilk yıllarda kurduğu bu platformu, hala ekibiyle yönetmeye devam etmektedir. Bilgisayar Mühendisi olan Murat, birçok sertifikaya da sahiptir (Sosyal Medya, Web Tasarım, Sosyal Medya'da Pazarlama, Google Reklam-Pazarlama, SQL Veritabanları vs). Polonya aşığı olan Murat, Polonya hakkında ne var ne yoksa sizler için paylaşmaya devam etmenin yanında, aynı zamanda özel araştırma ve inceleme yazıları da hazırlamaktadır.

View all posts by Said Murat →

One Comment on “Otobanlar Euro 2012’ye yetişemiyor!”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir