Fotolarınız T-Shirt üzerinde: Empik Foto!

Seçtiğiniz güzel fotoğraflar var. Bunları T-Shirt’e bastırmak istiyorsunuz. Bunun en hızlı ve kaliteli yolu ise Empik Foto’dan geçiyor.

Gerçekten zaman zaman lazım olan bir servis kesinlikle. Sadece t-shirt değil, bardak, yastık ve birçok aksesuar üzerine fotoğraf bastırmak isteyebilirsiniz. Empik Foto ile görüştük ve internet siteleri üzerinden bir sipariş verdik. Gayet başarılı oldukları için sizlerle paylaşmak istedik.

EmpikFoto web sayfasına öncelikle ‘ücretsiz’ olarak üye olmanız gerekiyor. Daha sonra panelinize geçiyorsunuz. Oradan fotoğraflarınızı albümünüze ekliyorsunuz. Tek bir fotoğraf ekleyebileceğiniz gibi, bir albümü doldurma hakkınız da var. Sonra baskı alma işlemine geçiyoruz. Öncelikle seçim yapıyorsunuz. T-Shirt seçtik diyelim. Sonrasında hangi şubeden alacağınızı seçiyorsunuz. Şubeyi seçtikten sonra sipariş kısmına geldik demektir. Sipariş sonrası seçtiğiniz şubeye verilen tarihte gidip ödemeyi yaparak ürününüzü alabilirsiniz.

Empik Foto’nun en sevdiğimiz yanı ise, istediğiniz şubesinden alabiliyorsunuz. Yani size yakın şubeyi seçtiğiniz zaman, şehrin bir ucuna gitmeniz gerekmeyecek ve oradan alacaksınız. Ayrıca ürünü alırken ister nakit ister kredi kartı ile ödeme yapabileceğinizi de unutmayın.

Empik Foto’yu Polonyadan Ekibi olarak test ettik. Siparişimiz tam günü ve saatinde yerindeydi. Gayet memnun kaldık yani.

Said Murat

About Said Murat

Polonyadan.Com Kurucusu ve Yöneticisi olan Said Murat, Polonya'da Üniversite okuduğu ilk yıllarda kurduğu bu platformu, hala ekibiyle yönetmeye devam etmektedir. Bilgisayar Mühendisi olan Murat, birçok sertifikaya da sahiptir (Sosyal Medya, Web Tasarım, Sosyal Medya'da Pazarlama, Google Reklam-Pazarlama, SQL Veritabanları vs). Polonya aşığı olan Murat, Polonya hakkında ne var ne yoksa sizler için paylaşmaya devam etmenin yanında, aynı zamanda özel araştırma ve inceleme yazıları da hazırlamaktadır.

View all posts by Said Murat →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir