Fotolarınız T-Shirt üzerinde: Empik Foto!

Seçtiğiniz güzel fotoğraflar var. Bunları T-Shirt’e bastırmak istiyorsunuz. Bunun en hızlı ve kaliteli yolu ise Empik Foto’dan geçiyor.

Gerçekten zaman zaman lazım olan bir servis kesinlikle. Sadece t-shirt değil, bardak, yastık ve birçok aksesuar üzerine fotoğraf bastırmak isteyebilirsiniz. Empik Foto ile görüştük ve internet siteleri üzerinden bir sipariş verdik. Gayet başarılı oldukları için sizlerle paylaşmak istedik.

EmpikFoto web sayfasına öncelikle ‘ücretsiz’ olarak üye olmanız gerekiyor. Daha sonra panelinize geçiyorsunuz. Oradan fotoğraflarınızı albümünüze ekliyorsunuz. Tek bir fotoğraf ekleyebileceğiniz gibi, bir albümü doldurma hakkınız da var. Sonra baskı alma işlemine geçiyoruz. Öncelikle seçim yapıyorsunuz. T-Shirt seçtik diyelim. Sonrasında hangi şubeden alacağınızı seçiyorsunuz. Şubeyi seçtikten sonra sipariş kısmına geldik demektir. Sipariş sonrası seçtiğiniz şubeye verilen tarihte gidip ödemeyi yaparak ürününüzü alabilirsiniz.

Empik Foto’nun en sevdiğimiz yanı ise, istediğiniz şubesinden alabiliyorsunuz. Yani size yakın şubeyi seçtiğiniz zaman, şehrin bir ucuna gitmeniz gerekmeyecek ve oradan alacaksınız. Ayrıca ürünü alırken ister nakit ister kredi kartı ile ödeme yapabileceğinizi de unutmayın.

Empik Foto’yu Polonyadan Ekibi olarak test ettik. Siparişimiz tam günü ve saatinde yerindeydi. Gayet memnun kaldık yani.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir