Polonya’da elektronik cihaz fiyatları oldukça uygun. Özellikle Apple iPhone akıllı cihazlar, Türkiye’ye nazaran çok daha uygun fiyatlarla satılıyor. Bunun üzerine bir de iPhone fiyatları hızla düşmeye başladı. Haberiniz olsun!

iSpot fiyatlarında bir değişme yok açıkcası. Genel olarak fiyatlar 3100 Zloty civarında. Ancak yurt dışından gelen ve genelde 12 ay garanti ile şahsi telefoncularda satılan Apple iPhone 4S’ler, 2000 ile 2400 Zloty arası değişiyor. Bir çok arkadaşımız da Allegro.PL’den satın aldı, cihazları.

Birkaç ay önce 2700-2900 Zloty civarında olan iPhone 4S’ler, şimdilerde 2000 ile 2400 Zloty arasında. Ciddi bir düşüş sayılır bu da.

Allegro’da arama yaparken ‘brak blokady’ yani sim kilidi olmayan cihazları ararsanız, çok daha iyi olur. Çünkü bazen kilit açtırmakta sıkıntı olabiliyor. Kilidi açtırmazsanız da, başka bir ülkede kullanırken problem yaşayabilirsiniz.

Polonyadan Forum’da istediğiniz konuda sorularınızı bize iletebileceksiniz. Ayrıca Polonyadan Twitter sayfamızı da takip etmeyi unutmayın!