Tesco poşetleri artık ücretli!

Polonya’daki marketlerde alışveriş sonrasında poşet istediğinizde ücret ödemeniz gerekiyor. Tesco marketlerinde poşetler ücretsizdi. Ancak artık orada da ücret alınıyor.

Her market olmasa da, çoğunluğunda poşet istediğinizde 20 groszy civarında bir ücret ödemeniz gerekiyor. ‘çevre dostu’ logolu poşetlerden alınan ücretler bize ‘ilginç’ gelse de, Tesco da bu zincire katıldı. Real ve Carrefour başta olmak üzere büyük marketlerde bu durum zaten normaldi. Artık Tesco’dan yaptığınız alışveriş sonrasında da poşet almak için ücret ödemeniz gerekiyor.

Konuyla ilgili soru, görüş ve önerilerinizi Polonyadan Forum sayfalarında paylaşabilirsiniz.

Said Murat

About Said Murat

Polonyadan.Com Kurucusu ve Yöneticisi olan Said Murat, Polonya'da Üniversite okuduğu ilk yıllarda kurduğu bu platformu, hala ekibiyle yönetmeye devam etmektedir. Bilgisayar Mühendisi olan Murat, birçok sertifikaya da sahiptir (Sosyal Medya, Web Tasarım, Sosyal Medya'da Pazarlama, Google Reklam-Pazarlama, SQL Veritabanları vs). Polonya aşığı olan Murat, Polonya hakkında ne var ne yoksa sizler için paylaşmaya devam etmenin yanında, aynı zamanda özel araştırma ve inceleme yazıları da hazırlamaktadır.

View all posts by Said Murat →

2 Comments on “Tesco poşetleri artık ücretli!”

  1. Uzun zamandir olmasi mumkun degil. 😉 Ama surekli gittigimiz biryer olmadigi dogru. Bize gore(merkez-centrum) sehrin diger ucu 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir