Ukrayna görkemli bir kapanış yapmak zorunda!

8 Haziran’da Varşova ’da açılışı yapılan ve hala heyecanıyla devam eden Euro 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası’nın kapanış töreni 1 Temmuz’da Kiev’de olacak. Ve Ukrayna görkemli bir kapanış töreni düzenlemek durumunda!

Açılış töreni tüm dünya basınında yankı bulmuş ve oldukça beğenilmişti. Hatta bazı gazetelerde ‘kapanış töreni gibi açılış yapıldı, çok iyiydi’ gibi manşetler gördük. Ukrayna’dan çok daha iyisi bekleniyor şimdi. Çünkü kapanış törenleri de ciddi önem arz ediyor.

Euro 2012 Açılış Töreninden

1 Temmuz’da Final karşılaşması sonrasında kupa verilecek ve sonrasında kapanış töreni yapılacak.

Finale gidebilecek 4 muhtemel takım var. Perşembe günü sonrasında, akşam final maçı için 2 takım belirlenmiş olacak. Muhtemel takımlar: Portekiz, İspanya, İtalya ve Almanya. Bu takımlardan 2 tanesi, finale kalacak.

Said Murat

About Said Murat

Polonyadan.Com Kurucusu ve Yöneticisi olan Said Murat, Polonya'da Üniversite okuduğu ilk yıllarda kurduğu bu platformu, hala ekibiyle yönetmeye devam etmektedir. Bilgisayar Mühendisi olan Murat, birçok sertifikaya da sahiptir (Sosyal Medya, Web Tasarım, Sosyal Medya'da Pazarlama, Google Reklam-Pazarlama, SQL Veritabanları vs). Polonya aşığı olan Murat, Polonya hakkında ne var ne yoksa sizler için paylaşmaya devam etmenin yanında, aynı zamanda özel araştırma ve inceleme yazıları da hazırlamaktadır.

View all posts by Said Murat →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir