Lehçe: 24 Temmuz’da dersler başlıyor!

Bildiğiniz üzere Edu&More’da periyodik olarak farklı dönemlerde Lehçe dersleri veriliyor. Bu ayki kurs dönemi de 24 Temmuz’da başlıyor!

Edu&More’u zaten hepimiz tanıyoruz artık. Polonya’daki en kaliteli Lehçe eğitim şirketi diyoruz biz.  Varşova Üniversitesi Kütüphanesi’nde yapılacak olan Lehçe derslerine kayıt yaptırmak için geç kalmayın.

Ayrıca Polonyadan.Com ismi ile gittiğinizde %5 indirim aldığınızı da unutmayın. Ve ödemede de kolaylık sağlanıyor tabi ki.

Her ders 90 dakika sürüyor ve 15 gün gitmiş oluyorsunuz. Bu da yaklaşık 8 haftaya denk geliyor. Bunun yanı sıra 5 aylık online e-learning platformuna da giriş hakkı almış oluyorsunuz. Böylece boş zamanlarınızda Lehçe çalışabilirsiniz.

Online Eğitim de ücrete dahil olarak sunuluyor.

Normal ücret 599 Zloty. Ancak belirttiğimiz gibi, Polonyadan.Com selamı ile gittiğinizde, %5 de indirim alıyorsunuz. Sınıflar genel olarak 5 ile 8 kişi arası değişiyor. Ancak genelde 4-5 kişi olarak ayırıyorlar sınıfları.

Edu&More ile ister siz iletişime geçin, isterseniz biz sizin yerinize görüşelim, randevu ayarlayalım. Polonyadan.Com sizden kesinlikle bir danışmanlık ücreti talep etmez. Ödemeler Edu&More şirketine yapılır ve faturası size şirket tarafından takdim edilir.

24 Temmuz 2012’da başlayacak kurslar için farklı kurlar da bulunuyor.

A1 (basic level) Grup I  (gündüz): Salı & Perşembe  (09:00 – 10:30),  Başlangıç: 24 Temmuz
A2 (beginner ) Grup II  (öğlen): Salı & Perşembe  (18:00 – 19:30),  Başlangıç: 24 Temmuz
B1 (intermediate) Grup III  (öğlen):  Salı & Perşembe  (18:00 – 19:30),  Başlangıç: 24 Temmuz

A1 (basic level, devam kursu) Grup IV  (gündüz): Pazartesi & Çarşamba (09:00 – 10:30 Başlangıç: 1 Ağustos.

Edu&More’a erişim:

Tel: +48 22 622 14 41
Mail: office@polishonlinenow.com
Web: www.polishonlinenow.com
Yer: Varşova, Polonya

Bizden detaylı bilgi almak için, info@polonyadan.com .

Said Murat

About Said Murat

Polonyadan.Com Kurucusu ve Yöneticisi olan Said Murat, Polonya'da Üniversite okuduğu ilk yıllarda kurduğu bu platformu, hala ekibiyle yönetmeye devam etmektedir. Bilgisayar Mühendisi olan Murat, birçok sertifikaya da sahiptir (Sosyal Medya, Web Tasarım, Sosyal Medya'da Pazarlama, Google Reklam-Pazarlama, SQL Veritabanları vs). Polonya aşığı olan Murat, Polonya hakkında ne var ne yoksa sizler için paylaşmaya devam etmenin yanında, aynı zamanda özel araştırma ve inceleme yazıları da hazırlamaktadır.

View all posts by Said Murat →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir