Polonya’da Eğitim için son çağrı!

2012-2013 Eğitim yılı için lisans ve üniversite kayıtları bitmek üzere. Bazı üniversiteler kayıt kabul ediyor. Ancak Ağustos ayında yaptığımız duyuruyu hatırlarsanız, Eylül ayında işlemler daha zor. Ancak hazırlık okumak isteyenler için kayıtlar hala devam ediyor.

Lehçe ya da İngilizce hazırlık okumak isteyen vatandaşlarımız, bizimle irtibata geçebilir. Biz danışmanlık şirketi değiliz! Ancak sizleri doğru noktalara yönlendirebiliriz. En iyi şekilde dili öğrenip sonraki sene lisans ya da yüksek lisans kaydı yapabilmeniz için, gerçek ve güvenilir bir danışmanlık şirketiyle Polonya’ya gitmiş olmanız gerekiyor. Çünkü oradaki destek de çok önemlidir.

Polonya’da Eğitim için son çağrı!

Danışmanlık şirketlerinin çoğu sadece havalimanından ‘güle güle’ derler. Ancak bazı şirketler Polonya’da da hizmet vermeye devam ediyorlar. Ta ki mezun olana kadar.

Bu şirketlere ulaşmanızı da biz sağlıyoruz. Polonyadan Ailesi ziyaretçilerinden hiçbir şekilde ücret talep etmemektedir.

Unutmayın, iyi bir gelecek, iyi bir yoldan geçer…

2 Comments on “Polonya’da Eğitim için son çağrı!”

  1. selam ben KKTC de Girnede bulunan girne amerikan üniversitesi ekonomi öğrencisiyim ama geri kalan eğitimimi polonyada devam etmek istiyorm.bu konuyla ilgili bilgi alırsam size minetar kalacağım.. şimdiden teşekürler.

  2. Konuyla ilgili direkt olarak üniversiteler ile irtibata geçmenizi tavsiye ederiz. Derslerinizi saymalarını, hangi derslerden muaf olacağınızı, kaç ders alacağınızı, direkt öğrenmelisiniz. Saygılarımızla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir