2012-2013 Eğitim yılı için lisans ve üniversite kayıtları bitmek üzere. Bazı üniversiteler kayıt kabul ediyor. Ancak Ağustos ayında yaptığımız duyuruyu hatırlarsanız, Eylül ayında işlemler daha zor. Ancak hazırlık okumak isteyenler için kayıtlar hala devam ediyor.

Lehçe ya da İngilizce hazırlık okumak isteyen vatandaşlarımız, bizimle irtibata geçebilir. Biz danışmanlık şirketi değiliz! Ancak sizleri doğru noktalara yönlendirebiliriz. En iyi şekilde dili öğrenip sonraki sene lisans ya da yüksek lisans kaydı yapabilmeniz için, gerçek ve güvenilir bir danışmanlık şirketiyle Polonya’ya gitmiş olmanız gerekiyor. Çünkü oradaki destek de çok önemlidir.

Polonya’da Eğitim için son çağrı!

Danışmanlık şirketlerinin çoğu sadece havalimanından ‘güle güle’ derler. Ancak bazı şirketler Polonya’da da hizmet vermeye devam ediyorlar. Ta ki mezun olana kadar.

Bu şirketlere ulaşmanızı da biz sağlıyoruz. Polonyadan Ailesi ziyaretçilerinden hiçbir şekilde ücret talep etmez. İstediğiniz her türlü soruyu sorularla@polonyadan.com adresine ücretsiz bir şekilde sorabilirsiniz.

Unutmayın, iyi bir gelecek, iyi bir yoldan geçer…