İdeal Polonyalı Kadınlar Anketi: Erkekler oyladı!

TNS Polonya(TNS Polska) tarafından yapılan araştırmada erkekler ideal kadın profilini oyladılar. İstatistiki olarak erkeklerin ‘hangi türde’ kadınların ideal olduğunu belirlemeye çalıştılar.

Polonyalı erkeklerin gözüyle ideal kadın şöyle listeleniyor:
1. Yalnız başına tatile gitmeyen kadın. Evet, erkeklerin %83’ü yalnız başına tatile giden kadınları ideal listesine yazmıyor.

2. Partilere yalnız gitmeden kadın. Evet, erkeklerin %78’i partiye yalnız gitmeden, eşini de yanında isteyen kadınlar arıyor.

3. Kendileri için restoranlar ödeme yapan kadınlar. Evet, erkeklerin %66’sı kadınların ayrı bir şekilde(Alman usulü) ödeme yapıp kenara çekilmesinden haz etmiyor.

Bunların haricinde karakter yapısı da çok önemli. Ayrıca araştırma raporlarına göre ‘muhteşem kadınlar’ çocuk sahibi olmak isteyen kadınlardır, erkeklerin gözünde.

Bekaret de erkekler için önemli. Polonyalı erkeklere sorulan beraketle ilgili sorularda da farklı sonuçlar çıkmıyor önümüze. Erkekler çoğunlukla bakire ya da sadece bir kez cinsel ilişki yaşamış bayanları ‘ideal kadın’ listesine yazıyor.

TNS Polska tarafından yapılan bu araştırma, 1000 erkek üzerinde yapılan anketlerle sonuçlandırıldı. Yaş aralığı olarak da 18-40 yaş tercih edildi.

#polonya hakkında #polonya

Said Murat

About Said Murat

Polonyadan.Com Kurucusu ve Yöneticisi olan Said Murat, Polonya'da Üniversite okuduğu ilk yıllarda kurduğu bu platformu, hala ekibiyle yönetmeye devam etmektedir. Bilgisayar Mühendisi olan Murat, birçok sertifikaya da sahiptir (Sosyal Medya, Web Tasarım, Sosyal Medya'da Pazarlama, Google Reklam-Pazarlama, SQL Veritabanları vs). Polonya aşığı olan Murat, Polonya hakkında ne var ne yoksa sizler için paylaşmaya devam etmenin yanında, aynı zamanda özel araştırma ve inceleme yazıları da hazırlamaktadır.

View all posts by Said Murat →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir