Katowice, WTA Tenis Turnuvası’na ev sahipliği yapacak!

Güzel ve inci şehirlerimizden Katowice, Bayanlar Tenis Turnuvası için evsahipliği yapmayı planlıyor.

Doğum yeri Polonya olan ancak Danimarka vatandaşlığı bulunan tenis yıldızı Caroline Wozniacki, Polonya’yı ve özellikle Katowice’yi kurula önermiş. Polonya Basın Ajansı(Polish Press Agency, PAP)’nın haberine göre, Katowice’de turnuvanın gerçekleşme olasılığı oldukça yüksek.

6-14 Nisan 2013’te Kopenhag’da yapılacak olan turnuvanın yerinin değişmesi ve güncellenmiş olarak Polonya’ya, Katowice’ye taşınması yüksek ihtimal.

Dünyanın en iyi tenisçilerinden Polonyalı Agnieszka Radwanska ve kız kardeşi Urszula Radwanska da turnuvada yerlerini alacaklar.

Spor haberleri, Polonya Spor sayfalarında…

Said Murat

About Said Murat

Polonyadan.Com Kurucusu ve Yöneticisi olan Said Murat, Polonya'da Üniversite okuduğu ilk yıllarda kurduğu bu platformu, hala ekibiyle yönetmeye devam etmektedir. Bilgisayar Mühendisi olan Murat, birçok sertifikaya da sahiptir (Sosyal Medya, Web Tasarım, Sosyal Medya'da Pazarlama, Google Reklam-Pazarlama, SQL Veritabanları vs). Polonya aşığı olan Murat, Polonya hakkında ne var ne yoksa sizler için paylaşmaya devam etmenin yanında, aynı zamanda özel araştırma ve inceleme yazıları da hazırlamaktadır.

View all posts by Said Murat →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir