Türkiye ile nasıl görüşeceğiz? Ücretsiz Teknikler!

En çok sorulan sorulardan biri bu:’Türkiye ile nasıl görüşeceğiz?’. Bize sorarsanız, en önemli sorulardan biri. Biz Teknoloji nimetini kullanan ve tavsiye edenlerdeniz.

Polonya’dan Türkiye’yi aramanın formüllerini inceliyoruz…

skype_1

Skype…
Hem akıllı telefonlar hem de bilgisayarlar üzerinde kullanabildiğimiz Skype programı sayesinde ister sesli ister görüntülü konuşmalar sağlayabiliyoruz. Bunun için tabi ki her iki tarafta da Skype yüklü olması ve üyelik alınmış olması gerekiyor. Yıllardır kullandığımız bir program diyebiliriz. Hem iş görüşmelerinde hem de ailelerinizle olan görüşmelerinizde, Skype sizi bir adım öne taşıyacaktır. iOS(iPhone, iPad), Android ve Windows Phone platformlarında da çalışan uygulama, bilgisayar üzerinden de ailenizle görüşmenizi sağlıyor. Bu görüşmeler tamamen ücretsiz yapılıyor. Sabit hatları aramak için ise kontör satın alabiliyorsunuz. Ancak ücretleri diğer uygulamalara göre biraz yüksek.
http://Skype.Com

viber

Viber…
Asrın buluşu desek, abartmış olmayız. Hangi ülkede olursanız olun, ister Polonya ister Türkiye ile artık irtibatı koparmayacaksınız. Viber, iOS ve Android cihazlarla uyumlu bir uygulamadır. İster sesli ister mesaj olarak görüşmeler yapabiliyorsunuz. Ses kalitesine kesinlikle laf edilmiyor. Viber uygulaması yüklü cihazlar otomatik listelenir ve listenizdeki kişileri hızla arayıp konuşabilirsiniz. Uygulama tamamen ücretsiz. İnternetiniz olsun yeter.
http://Viber.Com

voip_wise

VoipWise…
Hep ağızlarda olan bir markadır aslında, VoipWise. Diyelim ki Türkiye’de arayacağınız kişi internet kullanmıyor, o halde VoipWise diyoruz. Makul fiyatlarla kredi alıyorsunuz, mesela 10 Euro gibi bir ücrete. Türkiye’ye aramanın dakikası 0,15 Euro olarak ücretlendiriliyor. Ancak bu sadece cep telefonları için geçerli. Yani 10 dakika konuştuğunuzda, 1,5 Euro harcamış oluyorsunuz. Normal telefon hatlarını düşünürseniz, gayet iyi bir rakam. SABİT HATLAR için ise ücret alınmıyor.
http://Voipwise.com

Her üçü de ihtiyaçlarınıza göre kullanılabilir. Her biri için Polonya’da internet bağlantısı şart. Ancak bunun için de Play İnternet haberini okuyabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir