Sanatçı Samet Kölemen Polonya’ya geliyor! (VİDEO)

Sanatçı Samet Kölemen, Türk Gecesi için Polonya’ya geliyor!

Bildiğiniz gibi 19 Mayıs’ta Krakow 2. Türk Gecesi’ne şahitlik edecek. Grup Pasha, her zamanki gibi şahane performansı ile bizlerle birlikte olacak. Ve organizasyon ekibinin bizlere bir sürprizi daha var! Sanatçı Samet Kölemen’in ‘SADECE’ bu gece için Türkiye’den geleceğini ve Krakow’da kemençe çalacağını, bizlerle birlikte olacağını sizlerle paylaşmak istiyoruz!

samet_kolemen

Kendisini Türkiye ve Dünya çapında Kemençede kanıtlamış ve bunun üzerinde birçok ödül almış, bunları da albüm ile pekiştirmiş olan değerli sanatçı Samet Kölemen, 19 Mayıs 2013 gecesi Klub Alchemia’da Türk Gecesi’nde bizlerle olacak! Bu gecede eminiz ki Grup Pasha ile birlikte bizlere harika gece bir yaşatacaklar!

SAMET KÖLEMEN, dün Beyaz Show’daydı!

Evet, dün(10.05.2013) yayınlanan Beyaz Show’da Şevval Sam ile düet yapan ve horon tepen Samet Kölemen, seyircileri adeta kendinden geçirdi. Videomuz hazır, ve burada Beyaz Show’dan videomuzu da izleyebilirsiniz.

Türk Gecesi’ni organize eden Tureckie Klimaty Şirketine, Krakow Temsilcimiz Burak Çorakçı’ya ve Grup Pasha Ekibi’ne tek tek Teşekkür Ediyoruz! 

Said Murat

About Said Murat

Polonyadan.Com Kurucusu ve Yöneticisi olan Said Murat, Polonya'da Üniversite okuduğu ilk yıllarda kurduğu bu platformu, hala ekibiyle yönetmeye devam etmektedir. Bilgisayar Mühendisi olan Murat, birçok sertifikaya da sahiptir (Sosyal Medya, Web Tasarım, Sosyal Medya'da Pazarlama, Google Reklam-Pazarlama, SQL Veritabanları vs). Polonya aşığı olan Murat, Polonya hakkında ne var ne yoksa sizler için paylaşmaya devam etmenin yanında, aynı zamanda özel araştırma ve inceleme yazıları da hazırlamaktadır.

View all posts by Said Murat →

One Comment on “Sanatçı Samet Kölemen Polonya’ya geliyor! (VİDEO)”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir