Citibank müşterilerine DENİZBANK’tan Mesaj VAR!

Bildiğiniz gibi Denizbank‘ın Türkiye’deki Citibank Bireysel’i satın almasından sonra ‘Citibank hesapları iptal‘ edilmişti. Şimdi DenizBank E-Posta yolu ile müşterilerine konu ile ilgili açıklama metni gönderiyor.

Denizbank’tan yapılan açıklama: 

Citibank’ta sahip olduğunuz Global Öğrenci Paketi’nizden DenizBank’a özel ayrıcalıklarla faydalanmaya devam edebileceğinizi belirtmekten mutluluk duyarız.

Yurtdışındaki Citibank ATM’lerinden işlem ücreti ödemeden paranızı çekmeye devam edebilirsiniz.Mevcut Citibank ATM kartınızı ise 31 Ekim 2013 tarihine kadar kullanmaya devam edebilirsiniz. Aileniz, DenizBank hesabınıza, tüm şubelerimizden para yatırabilir, herhangi bir işlem ücreti ödemezler. Hesabınızdan, hesap işletim ücreti alınmayacağını belirtmek isteriz.

Geçenlerde bizzat denedik ve Citibank ATM kartı ile işlem yapamadık. Lakin belki de geçiş sürecinde olduğu için o zaman kart ile işlem yapılamadı ve şimdi geçiş/devir tamamlandığı için sorun olmayabilir. Bir denemekte fayda var.

Önümüzdeki hafta Türkiye’de Denizbank ile bu konuyla ilgili görüşmemiz olacaktır. Daha sonra daha detaylı ayrıntılara yer vereceğiz sayfalarımızda, sizler için.

denizbank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir