Türk iş adamlarından Varşova’ya yeni bir yatırım: MODO Alışveriş Merkezi

modo

Polonya’daki Türk işadamlarının yatırımları devam ediyor. Daha önceki yıllarda Avro Power Centrum Ltd., Euro Centrum iş merkezi, Milenium Plaza ve Blue City alış veriş merkezi gibi pek çok yatırımları bulunuyordu. Uzun bir aradan sonra yeni bir alışveriş merkezi yatırım haberi Varşova’dan geldi.

Polonya’da uzun süredir faaliyet gösteren POTIAD’ın kurucu üyeleri arasında yer alan Sabri Bektaş ve Saim Duman (Duman Grup) tarafından Modo Domy Mody adlı alışveriş merkezi açıldı. 4 gün önce 18 Ekim akşamı yapılan muhteşem defile ile bir açılış partisi düzenlendi. Yapılan geceye Polonya’daki moda dünyasından ünlü kişiler ve diğer davetliler katıldı.

1781386_829608683822598_5020849488459490216_o

Polonya’da tekstil sektöründe faaliyet gösteren şirketlerden bazılarının MODO Alışveriş Merkezi’nde mağazalarıda yer alıyor. Cocoon (Ev Tekstili), A dorn (Ev Tekstili), Ku Kia Mou (Kadın Giyim), Nazar Outlet (Ayakkabı), Tudors (Gömlek ve Erkek Giyim), London Hill (Erkek Giyim), Artista (Kadın Giyim) Polonya perakende sektöründe faaliyet gösteren Türklere ait mağazalarda alışveriş merkezinde yer alıyor.

Kendilerini bir kez daha tebrik ediyoruz ve başarılar diliyoruz.

Yavuz Han

About Yavuz Han

Temmuz 2012'de Polonyadan ailesine katılan Yavuz Han, Polonyadan.com'da inceleme ve analizler yazıyor. Platformumuzun editorlerinden olan Yavuz, Polonya'da e-ticaret, girişimler, yaşam ve birçok konuda yazılarına devam ediyor.

View all posts by Yavuz Han →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir