Amazon, Polonya’daki yatırımlarına hız katıyor!

Amerika ve hatta belki de dünyanın en büyük şirketlerinden biri Amazon, Polonya’da daha önce başlattığı yatırımlarını artırmayı planlıyor.

Amazon, hali-hazırda 2 Trilyon Polonya Zlotisi yatırım yapmış ve 4,500 Polonyalıyı istihdam etmeye başlamıştı. Şimdi ise Amazon yaklaşık 1,500 Polonyalı çalışana daha iş teklifi yapmayı planlıyor.

Amazon-AMZN

Amazon Polonya’nın yöneticilerinden Kerry PersonPolonya şahane bir potansiyel ve lojistik ağımızı daha da güçlendirmek istiyoruz burada.’ diyerek de planlarına vurgu yapmış oldu aslında.

Amazon, Polonya marketine yaklaşık 18 ay önce girdi. Ancak buna rağmen, şirketin 3 yıllık yatırım planlarını çoktan geçti, gitti.

Said Murat

About Said Murat

Polonyadan.Com Kurucusu ve Yöneticisi olan Said Murat, Polonya'da Üniversite okuduğu ilk yıllarda kurduğu bu platformu, hala ekibiyle yönetmeye devam etmektedir. Bilgisayar Mühendisi olan Murat, birçok sertifikaya da sahiptir (Sosyal Medya, Web Tasarım, Sosyal Medya'da Pazarlama, Google Reklam-Pazarlama, SQL Veritabanları vs). Polonya aşığı olan Murat, Polonya hakkında ne var ne yoksa sizler için paylaşmaya devam etmenin yanında, aynı zamanda özel araştırma ve inceleme yazıları da hazırlamaktadır.

View all posts by Said Murat →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir