Yunanistan aktarmalı biletler, revajta!

Hep Ukrayna, Hollanda, İsviçre aktarmalarından konuştuk. Daha önceleri Macaristan aktarmaları da göz önündeydi. Şimdi bir alternatif de, Yunanistan!

Eskiden Yunanistan aktarması bulamazdık. Atina’dan Varşova’ya direkt uçuş olmaması bunun büyük faktörüydü tabi ki. Şimdilerde oldukça uygun fiyatlarla Atina aktarması ile Varşova’ya ulaşabilirsiniz!

yunan_havayollari

Taksitle de alabilirsiniz!
‘Uçak Biletlerinizi TAKSİTLE alabilirsiniz!’ başlıklı yazımızda da okuduğunuz gibi, Yunanistan aktarmalı uçak biletlerinizi de taksitle alabilirsiniz.

Daha yeni yeni başlayan Atina-Varşova seferleri sayesinde, İstanbul’dan Varşova’ya Atina aktarması ile uçabilirsiniz. Bazı tarihlerde 125-130 Euro’ya kadar düşebiliyor, Yunanistan aktarmalı biletler.

2 Comments on “Yunanistan aktarmalı biletler, revajta!”

  1. Az önce VFS Global ile konuştum. 18 Şubat’ta Atina aktarmalı Varşova biletim var. Ulusal D vize alacağım. Sınır polislerinin ne yapacağının kesinliği yok dedi hattaki kadın. daha önce böyle bir şey tecrübe eden var mı acaba?

  2. Genel itibariyle evraklarınız tam olduğu sürece sınır polisi herhangi bir sorun çıkarmıyor. Bunun yanında ek bilgi olarak sınır polisleri, bir kişinin evrakları tam olsa dahi herhangi bir sebep ile o kişiyi almama hakkına her aman sahiptir. Zaten bu ek not resmi kaynaklar tarafından belirtilmiştir.

    Fakat şuana kadar bu tarz bir sorun yaşayan kimse görmedik ve bize de bununla ilgili herhangi bir mail gelmediğini söyleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir