iPad Pro Polonya Fiyatları!

Yeni iPad Pro’nun özellikleri, satış tarihi, fiyatı ve fazlası… İşte Apple’ın son oyuncağı 9.7 inç ekranlı iPad Pro’su…

Apple’ın bugün tanıttığı 9,7 inç’lik iPad Pro, firmanın geçtiğimiz aylarda tanıttığı 12,9 inç’lik profesyonel tabletiyle aynı isme sahip. Firma bize belki de tabletleri Mac’ler gibi düşünmeye başladığının işaretini veriyor: MacBook Pro’ların ekran boyutlarıyla ayırt edildiğini biliyoruz; aynısı artık iPad Pro için de geçerli.

Yeni iPad Pro, çok iyi bir tablet olduğu kadar, isteğe bağlı Apple Pencil ve klavyeaksesuarıyla iyi bir bilgisayar olmaya aday. iPad Air 3 adıyla ortaya çıkmasını beklediğimiz yeni 9,7 inç’lik iPad Pro, yalnızca 6.1mm kalınlığında ve yaklaşık 450 gram ağırlığında. Apple Pencil ve Smart Keyboard gibi Pro seviyesi tüm aksesuarlar, iPad Pro’yla çalışıyor.

Apple’a göre 9,7 inç’lik iPad Pro’nun ekranı, iPad Air 2’ye göre yüzde 25 daha parlak ve ışığı yüzde 40 daha az yansıtıyor. Apple bu hızla ilerlerse birkaç sene sonra ekran yerine bir güneş veya kara delikle karşılaşma ihtimalimiz var. Gelişmelerden elbette şikayetçi değiliz. Tüm bu geliştirmeler, ekranı dışarıda daha rahat görebileceğimiz, çizim yapmak için içeri girmek zorunda kalmayacağımız anlamına geliyor. Ekran, Retina 5K ekranlı iMac’tekiyle aynı renk gamına sahip. Apple’a göre ekran, iPad Air 2’ye kıyasla yüzde 25 daha zengin renk dolgunluğu ve daha canlı renkler sunuyor.

ipadPro1

Wi-Fi ve mobil ağ destekli sürümleri Nisan başında satışa sunulacak olan iPad Air’in renk seçenekleri “silver”, “space gray”, “gold” ve yeni “rose gold” olacak.

ipadPro2

Peki, iPad Pro Polonya Fiyatları?

9,7 inç fiyatları

Screen Shot 2016-03-27 at 12.25.12 PM

12,9 inç fiyatları

Screen Shot 2016-03-27 at 12.25.42 PM#Polonya Teknoloji #Polonya iPad Pro #Polonya Alışveriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir