Polonya’da kullanabileceğiniz 5 Özel Alışveriş Sitesi

Dünya genelinde e-ticaret sektörünün son birkaç yıldaki en popüler iş modellerinden biri de özel alışveriş siteleri demek mümkün. Geçmiş yıllara nazaran daha çok büyük oyuncuların ayakta kaldığı bir iş modeli oldu.

Birçok ülkede olduğu gibi Polonya’da da kullanılabilecek birçok özel alışveriş sitesi bulunuyor.

Screen Shot 2016-06-23 at 03.55.39

1- Allegro

Polonya’nın en büyük e-ticaret sitesi olan Allegro, bu kategoride de tercih edilebilecek yerlerden biridir. Şirket daha önce bünyesinde bulunan özel alışveriş sitesini kapatarak, Allegro içerisindeki moda kategorisinden devam etme kararı almıştı.

Screen Shot 2016-06-23 at 03.56.04

2- Zalando

Rocket Internet‘in başarılı girişimlerinden biri olan Zalando, Almanya’da olduğu gibi Polonya’da da en çok tercih edilenlerden biridir demek mümkün. Ayakkabı ve moda dikeyinde hizmet veren sitede pek çok ürün bulabilirsiniz.

Screen Shot 2016-06-23 at 03.57.01

3- Answear

Polonya merkezli bir özel alışveriş sitesidir. 200’ün üzerinde popüler markalara ait ürünler platformda yer almaktadır. 150 zl üzerinde yapacağınız alışverişlerde herhangi bir kargo bedeli alınmıyor. Bu ücretin altında olduğu zaman ise 9 zl kargo bedeli ödüyorsunuz. Alacağınız ürünün ise elinize genel olarak 48 saat içerisinde geçeceği belirtiliyor.

Screen Shot 2016-06-23 at 04.16.20

4- Sizeer

Polonya merkezli bir özel alışveriş sitesidir. Diğer sitelerin aksine platformda sadece bir çok popüler markaya ait ayakkabıları bulabilirsiniz. Şirket kargo konusunda ise herhangi bir fiyat kısıtlamasına gitmemiş. Alacağınız her ürün için ücretsiz kargo seçeneği mevcut. Aldığınız ürünlerin ise 1-3 gün arasında size ulaşacağı belirtiliyor.

Screen Shot 2016-06-23 at 03.58.00

5- ShopAlike

Almanya’nın internet devlerinden Axel Springer’ın sahip olduğu Berlin merkezli Visual-Meta’ya ait moda arama motorudur. Farklı e-ticaret sitelerinden aldığı verileri karşılaştırarak kullanıcılara sunuyor.

Yavuz Han

About Yavuz Han

Temmuz 2012'de Polonyadan ailesine katılan Yavuz Han, Polonyadan.com'da inceleme ve analizler yazıyor. Platformumuzun editorlerinden olan Yavuz, Polonya'da e-ticaret, girişimler, yaşam ve birçok konuda yazılarına devam ediyor.

View all posts by Yavuz Han →

One Comment on “Polonya’da kullanabileceğiniz 5 Özel Alışveriş Sitesi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir