Fujifilm, Avrupa’daki ilk Shared Service Centre’ı Gdańsk’ta açtı

Fujifilm, Gdańsk’ta bulunan Olivia Business Centre (FEBS)’da Avrupa’daki ilk Shared Service Centre’ı n açılışını yaptığını duyurdu. 1 Eylül’den itibaren faaliyete geçen merkez ağırlıklı olarak finans, satın alma ve insan kaynakları sektöründe Fujifilm için Avrupa’daki operasyonel süreçleri yönetecek.

Açılan merkezde çalışmak isteyen adayların tamamının öncelikle İngilizce konuşması gerektiği ve akabinde Avrupa dillerinden bir yada birkaçı bilmeleri gerektiği vurgulanıyor. Şirketin vurguladığı diğer birşey ise genç adaylar ve stajyerlere uluslararası bir şirkette mesleki becerilerini geliştirmeyi sunacaklarını belirtiliyor.

Fujifilm Avrupa Genel Müdürü Go Miyazaki; yeni operasyon merkezinin kendilerinin Avrupa’daki pozisyonunu güçlendireceğini, daha fazla gelişime  ve büyümeye olanak sağlayacağını belirtiyor.

Yavuz Han

About Yavuz Han

Temmuz 2012'de Polonyadan ailesine katılan Yavuz Han, Polonyadan.com'da inceleme ve analizler yazıyor. Platformumuzun editorlerinden olan Yavuz, Polonya'da e-ticaret, girişimler, yaşam ve birçok konuda yazılarına devam ediyor.

View all posts by Yavuz Han →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir