Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası, Polonya’dan Umutlu!

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Başkan Yardımcısı Hüseyin Güneş, TT Varşova 2016 Turizm Fuarı’ndan umutlu döndüklerini söyledi.

Polonya’nın başkenti Varşova’da 24-26 Kasım tarihleri arasında düzenlenen TT Varşova 2016 Turizm Fuarı’na MATSO tarafından stant açılarak ilçenin tanıtımı yapıldı. MATSO standında ziyaretçilere ilçeyi tanıtan çeşitli argümanlar dağıtıldı. Dünyanın çok sayıda farklı ülkesinden kurum ve kuruluş ve otelin katıldığı fuarda yer alan MATSO standını 3 gün boyunca çok sayıda tatilci ziyaret etti. Polonya’da büyük ilgi gören MATSO’nun standını Polonya Varşova Büyükelçisi Tunç Üğdül ve diğer yetkiler de ziyaret etti. Ziyarette Büyükelçi Üğdül, MATSO standında bölgeyi tanıtan argümanları inceleyerek bilgi aldı.

MATSO Başkan Yardımcısı Hüseyin Güneş, ilçe turizm pazarını çeşitlendirmek amacıyla her yıl birçok faaliyet gerçekleştirdiklerini belirterek, bunlardan birinin de yurtdışında Manavgat- Side destinasyonunu tanıtmak amacıyla açılan fuarlar olduğunu söyledi. TT Varşova 2016 Turizm Fuarı’nda MATSO olarak stant açtıklarını kaydeden Güneş, fuarın çok yoğun ve bölge açısında verimli geçtiğini aktardı.

Güneş, 2017 sezonuna yönelik Polonya fuarı ile başladıkları tanıtım çalışmalarını dünyanın en önemli turizm fuarları arasında yer alan 12 farklı ülkede fuarlara katılarak sürdüreceklerini de kaydetti.

Kaynak: GazeteBir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir