Uber’in yemek dağıtım servisi UberEATS, Varşova’da hizmet vermeye hazırlanıyor

Online taksi çağırma hizmeti olan Uber, aralarında ABD, Kanada, Japonya, Avusturya, İtalya ve İspanya’dan seçilmiş şehirlerde yemek sipariş hizmeti vermek amacıyla UberEATS‘i başlatmıştı. Cashless.pl‘nin ulaştığı bilgilere göre Uber, bu hizmeti Polonya’da başlatmak için Lehçe sürümü üzerinde hazırlıklar yapmaya başlamış.

Polonya’daki Uber’in sözcüsü olan Ilona Grzywińsk’a bu konuyla ilgili yöneltilen bir soruda olumsuz bir cevap vermediği belirtiliyor. Polonya Uber’in yeni hizmetler sunma olasılıklarının olanaklarına bakıldığı cevabını vermekle yetinmiş sadece.

ubereats1

Lehçe ile ilgili hazırlıklara devam edildiği belirtmişsede Google Play Store üzerinde UberEats indirildiği zaman Lehçe sürümünün olduğuda belirtiliyor. Uygulamanın indirildikten sonra giriş yapılmak istenildiği zaman mevcut Uber hesabınızla veya isterseniz yeni bir kullanıcı olarakta kayıt yapılabildiği belirtiliyor. Çünkü Uber yemek sipariş alanındaki hizmeti UberEats‘i bağımsız bir uygulama olarak başlatmıştı.

Her nekadar resmi olarak Uber tarafından onaylanmasa da hizmetin ilk olarak Varşova’da başlatılacağına kesin gözüküyle bakılıyor. Tahminin bir yada iki ay içerisinde resmi olarak duyurulacağıdır.

Polonyadan

About Polonyadan

Bir ülkeye ister kısa süreli gitmek isteyin ya da isterseniz temelli taşınmayı planlayın, mutlaka internette araştırmalar yaparak kafanızdaki sorulara yanıt bulmaya çalışırsınız. Nerede yemek yiyebiliriz, nereleri gezmeliyiz, uçak biletini nasıl alırız, vize almak kolay mı, dili zor mudur, insanları nasıldır, havası çetin midir, hangi mevsimlerde gitmek gerekir gibi sorulara yanıt bulan bloglar, her ülke için bulunmaz kaftandır. Hele ki bu blog sizin anlayabileceğiniz bir dilde olursa, daha da mutlu oluyorsunuz. İşte, Polonyadan.com da tam olarak öyle bir blog. -- 2009 yılında projelendirilen ve 2010 yılında hayata geçirilen blog, artık hem bir rehber hem de haber kaynağı niteliğinde paylaşımların sürdürüldüğü ve her ay yüzbinlerce insana ulaşan bilgi bankası konumuna geldi. -- Sloganından da anlaşıldığı üzere, Polonya hakkında ne var ne yoksa paylaşılan platform, aynı zamanda Polonya’yı temsil eden ilk Türkçe blog olma özelliğine sahiptir. Sonrasında öncülük ederek farklı blogların da gün yüzüne çıkması, kesinlikle mutluluk verici. -- Polonya’da yazılı tercüman, gezi rehberi, toplantılarınız için simultane tercüman, restoran ya da şirketiniz için fotoğraf ve video ekibi ya da üniversite eğitimi için danışmanlık hizmeti arıyor olabilirsiniz. Kısacası, Polonya ilgili ihtiyacınız olan ya da öğrenmek istediğiniz herhangi bir konu için hem sosyal medya hesaplarından hem de blog üzerinden rahatlıkla ulaşabilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz. -- 2020 itibariyle tam anlamıyla onuncu yılını kutlayan Polonyadan.com, yaşam standartlarını, eğitim sistemini, çalışma şartlarını, hava koşullarını, güncel haberleri, araştırma ve röportajları, ve yine kısacası Polonya hakkında arayıp da bulamadığınız binlerce sayfalık bilgiyi sizlere sunmaya devam ediyor. -- Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarından da takip edebileceğiniz Polonyadan.com her zaman kaliteli içerikler üreterek Polonya ve Türkiye arasında bir köprü kurmaya gayret ediyor. -- Polonyadan.com, umarız ki sizler için de faydalı oluyor ya da olacaktır.

View all posts by Polonyadan →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir