Polonyalı Aileler, Sizi Noel Yemeğine Davet Ediyor!

Polonyalı bir aile ile Noel yemeği yemek istiyorsanız, bu yıl gerçekleştirilen bir etkinlik ile, Polonyalı ailelerin sofrasına konuk olabilirsiniz!

Polonyalı bir aile ile Noel (Christmas) yemeği yemek istiyorsunuz. Bu yıl gerçekleştirilen bir etkinlik ile, Polonyalı aileler, yabancıları sofralarına davet ediyor!

24 Aralık’da, tüm Polonyalı aileler, akşam yemeğine aynı anda başlayacak ve bayramlarını kutlayacak. Birçoğu da, sofralarında misafir görmekten oldukça mutlu olacak. Bu sebeple, sizleri sofralarına davet ediyorlar!

Eğer daveti kabul ederseniz, aşağıdaki linkteki formu doldurarak, gruba üye olabilirsiniz. Sonrasında seçilen Polonyalı aile, sizinle irtibata geçecek.

Lehçe’niz iyi değilse, İngilizce anlaşabiliyorsanız, formda belirtmeniz yeterli. Çünkü o zaman, İngilizce bilen Polonyalıları ayarlayacaklar.

Yemek tercihlerinizi de yazabiliyorsunuz. Bu da işin güzel yanlarından biri. Dininizin gereğinden de bahsedebilirsiniz, ya da varsa alerjilerinizden.. Böylece yemekleri hazırlarken, sizin için özen gösterecekler…

Kayıt olmak için: Wigilia Bez Granic (Christmas Eve without borders)…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir