Polonyalı Aileler, Sizi Noel Yemeğine Davet Ediyor!

Polonyalı bir aile ile Noel yemeği yemek istiyorsanız, bu yıl gerçekleştirilen bir etkinlik ile, Polonyalı ailelerin sofrasına konuk olabilirsiniz!

Polonyalı bir aile ile Noel (Christmas) yemeği yemek istiyorsunuz. Bu yıl gerçekleştirilen bir etkinlik ile, Polonyalı aileler, yabancıları sofralarına davet ediyor!

24 Aralık’da, tüm Polonyalı aileler, akşam yemeğine aynı anda başlayacak ve bayramlarını kutlayacak. Birçoğu da, sofralarında misafir görmekten oldukça mutlu olacak. Bu sebeple, sizleri sofralarına davet ediyorlar!

Eğer daveti kabul ederseniz, aşağıdaki linkteki formu doldurarak, gruba üye olabilirsiniz. Sonrasında seçilen Polonyalı aile, sizinle irtibata geçecek.

Lehçe’niz iyi değilse, İngilizce anlaşabiliyorsanız, formda belirtmeniz yeterli. Çünkü o zaman, İngilizce bilen Polonyalıları ayarlayacaklar.

Yemek tercihlerinizi de yazabiliyorsunuz. Bu da işin güzel yanlarından biri. Dininizin gereğinden de bahsedebilirsiniz, ya da varsa alerjilerinizden.. Böylece yemekleri hazırlarken, sizin için özen gösterecekler…

Kayıt olmak için: Wigilia Bez Granic (Christmas Eve without borders)…

Said Murat

About Said Murat

Polonyadan.Com Kurucusu ve Yöneticisi olan Said Murat, Polonya'da Üniversite okuduğu ilk yıllarda kurduğu bu platformu, hala ekibiyle yönetmeye devam etmektedir. Bilgisayar Mühendisi olan Murat, birçok sertifikaya da sahiptir (Sosyal Medya, Web Tasarım, Sosyal Medya'da Pazarlama, Google Reklam-Pazarlama, SQL Veritabanları vs). Polonya aşığı olan Murat, Polonya hakkında ne var ne yoksa sizler için paylaşmaya devam etmenin yanında, aynı zamanda özel araştırma ve inceleme yazıları da hazırlamaktadır.

View all posts by Said Murat →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir