English Ninjas: Yabancı eğitmenlerle konuşarak İngilizcenizi geliştirin

İngilizce hazırlık kursuna özellikle yeni başlayacak kişiler için daha önce sizlere Duolingo, Cambly ve Lingualeo platformlarını tanıtmıştım. Şimdiki platformda tıpkı Cambly gibi İngilizce öğrenen kişilerin öğrendiklerini pratiğe dökmeleri için oluşturulmuş olan English Ninjas olacak.

Daha önce tanıttığım girişimlerin aksine bu girişim geçtiğimiz yıllarda Zomato tarafından satın alınan Mekanist.net‘in kurucusu olan Ali Servet Eyüpoğlu tarafından 20 Nisan 2016’da hayata geçirilmiş.

English Ninjas, kısaca anadili İngilizce olan eğitmenlerle konuşma pratiği yapmanızı sağlıyor. Servisi kullanmak isteyenler ister web üzerinden isterse de Android ve iOS platformları üzerinde kullanabiliyorlar. Görüntülü konuşmanın yanında sesli olarak konuşma da mevcut ayrıca aynı anda mesajlaşma da yapılabiliyor.

Servise üye olmak öncelikli olarak ücretsiz. Üye olan her kişinin hesabına 5 dakika yüklenmiş olarak geliyor. Servis ücretli bir model üzerinde çalıştığı için daha fazla yararlanmak isteyenler belirlenmiş olan paketlerden birini satın alabiliyorlar. Günlük konuşma limitleriniz yükseldikçe paket fiyatlarıda paralel olarak artıyor.

Daha önce servisten faydalanmış olanlar bizlerle yorumlarını paylaşabilirler.

Yavuz Han

About Yavuz Han

Temmuz 2012'de Polonyadan ailesine katılan Yavuz Han, Polonyadan.com'da inceleme ve analizler yazıyor. Platformumuzun editorlerinden olan Yavuz, Polonya'da e-ticaret, girişimler, yaşam ve birçok konuda yazılarına devam ediyor.

View all posts by Yavuz Han →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir