UberEATS resmi olarak Varşova’da faaliyetlerine başladı

Aralık 2016’nın başlarında UberEATS’in Varşova’da faaliyete geçmeye hazırlandığını duyurmuştum. Resmi bilgilere göre şirket, yeni servisini bugün saat 11:00 itibariyle hizmet vermeye başladığını duyurdu.

UberEATS uygulaması ile sevdiğiniz restoranlardan yemek siparişi verebiliyorsunuz. Bugün itibariyle başlatılan uygulama ise şimdilik sadece Varşova’da hizmet verecek. Böylelikle UberEATS’in Avrupa’da aktif olduğu 10. şehir Varşova oldu. Şuana kadar ise 150’den fazla restoran ile anlaşma sağlandığı belirtiliyor.

Sipariş vermek isteyen kişler haftanın yedi günü saat 11:00-23:00 arasında verebilecekler. Teslimat ücretleri ise 7.99 zl olarak belirlenmiş. Kuryelerin ise araba, bisiklet ve motosikletlerden oluştuğu belirtiliyor.

Şirket özellikle Polonya’ya giriş yaptığından bu yana önemli adımlar arttı. Hatta 38 milyon zl’lik bir yatırım da yapmıştı. Şirkete göre Polonya, Avrupa’nın en önemli üçüncü pazarı konumunda yer alıyor.

Yavuz Han

About Yavuz Han

Temmuz 2012'de Polonyadan ailesine katılan Yavuz Han, Polonyadan.com'da inceleme ve analizler yazıyor. Platformumuzun editorlerinden olan Yavuz, Polonya'da e-ticaret, girişimler, yaşam ve birçok konuda yazılarına devam ediyor.

View all posts by Yavuz Han →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir