PolskiBus’dan 23 yeni bağlantı: Toplamda 100 şehre ulaşılacak

Polonya’da şehirler arası yolculuğun yanı sıra yurtdışı seyahatlarının da yapıldığı PolskiBus, yeni bağlantılar açtığını duyurdu. Şirket yeni bağlantılar için PSK Polonus ile partnerlik yaptığını ve yurt içi ve yurt dışı olmak üzere toplamda 23 yeni bağlantı açtığını belirtti.  23 yeni bağlantı ile birlikte şirket, toplamda 100 şehire yolculuk yapılmasını sağlayacak.

PolskiBus.com, Pazarlama Müdürü Piotr Pogonowski yaptığı açıklamada; yurtdışı rotaları için PSK Polonus ile birlikte Varşova’dan Lviv, Drohobych,  Stryj,  Truskavets ve Kaliningrad’a gidilecek diye belirtti. Özellikle Lviv ve Kaliningrad’ın yaz sezonu için en çok satanlar olacağına inandığını belirtti.

PolskiBus şirketi 2011 yılından bu yana faaliyet gösteriyor. Şuan için Polonya’da 26 şehir Avrupa’da da 8 nokta olmak üzere 16 rotayı destekliyor. Altı yılda yaklaşık olarak 21 milyon kişiyi taşıdığı belirtiliyor. Şirket diğer partnerleriyle birlikte çalışarak da ek olarak 68 hattı destekliyor.

Yavuz Han

About Yavuz Han

Temmuz 2012'de Polonyadan ailesine katılan Yavuz Han, Polonyadan.com'da inceleme ve analizler yazıyor. Platformumuzun editorlerinden olan Yavuz, Polonya'da e-ticaret, girişimler, yaşam ve birçok konuda yazılarına devam ediyor.

View all posts by Yavuz Han →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir