İstemez miyiz şu dili adam akıllı öğreten birileri olsun da iyice yerleşsin kafamıza. Türkçe bilen öğretmenler İngilizce ve Lehçe anlasalar? Buyrun, gelsin!

Türklere yönelik Elit Dil Enstitüsünün ana amacı günlük hayatta lazım İngilizce ve Lehçe dil becerlierinin geliştirmesidir.

Polonyadan.Com okuyucularına özel indirimlerle kayıt almaya başlayan Elit Dil Enstitüsü, Türklere yönelik hem İngilizce hem de Lehçe kursu imkanı sunuyor.

Türkçe Konuşuyorlar!

‘Türkçe’nin Avrupa dillerinden çok farklı olduğunun bilincindeyiz.’ diyen Elit Dil Enstitüsü öğretmenleri, derslerde sadece İngilizce ya da Lehçe kullanılmasına rağmen, Türkçe dil kurallarını göz önünde bulundurarak İngilizce/Lehçe dil kurallarını daha anlaşılabilir ve efektif şekilde anlatıyorlar. Böylece ‘neden böyle?’ diye sorduğumuz soruları bizlere Türkçe açıklayan bilen Türkçe bilen Polonyalı öğretmenler tarafından dili daha hakim şekilde öğrenmiş oluyoruz.

Alanında uzman öğretmenler!

Resmi dili İngilizce olan ülkelerde ve Türkiye’de uzun süreli ikametler sayesinde hem dil hem de kültür açısından engin tecrübeye sahip eğitim kadrosuyla sizleri bekleyen kurs, öğretimde en yüksek kaliteyi sağlamak adına sürekli olarak kendilerini geliştirerek, niteliklerini artırmaya devam etmekte…

Türkler için İngilizce

Farklı, modern ders malzemeleri ile ağırlıklı olarak iletişim metoduyla çalışmakta olan bir ekip ile yoluna devam eden Elit Dil Enstitüsü, öğrencilerin ihtiyaçlarına bağlı olarak daha önce verilmiş bilgilerin tekrarlanmasına dayalı olup diğer kaynaklarla desteklemektedir. Kurslar İngilizce dilinde yapılmasına rağmen öğretmenler Türkçe’yi ileri seviyede bilmekte ve konuşmaktalar. Türk dil yapısının Avrupa dillerinden çok farklı bir yapıya sahip olduğunu göz önüne alırsak Türk dil yapısını ve gramer kurallarını bilen öğretmenler İngilizce dil bilgisi ve kurallarını karşılaştırma metodu ile daha etkili bir şekilde anlatmaktalar.

Türkler için Lehçe

Bu kurslarda öğretmenler farklı yöntemlerle Polonya dilinin inceliklerini göstermek için ders kitaplarının ötesine geçerek öğrencilerin dil becerilerini geliştirmektedirler. Kursa katılanların profillerine bağlı olarak dergiler, reklamlar, kısa filmler gibi ek ders malzemelerini kullanarak öğrenim sürecini daha çekici ve cazip hale getirmektedirler.

Şimdi ne yapıyoruz?

Tek yapmanız gereken, kurs yetkilileri ile biran önce irtibata geçmek ve Polonyadan.Com takipçisi olduğunuzu söyleyerek indirimli kayıt olmak istediğinizi belirtmek!

İletişim
Telefon:
+48 601 931 792
Email: bilgi@elitdilenstitusu.pl