Polonya’da İngilizce Dil Kurs Kayıtları Devam Ediyor! Türkçe diline ve Türk kültürüne hakim Polonyalı İngilizce öğretmenleri, Polonya’da Sizi Bekliyor! 

Hayalindeki okulu kazanamamış olabilirsin…

Geleceğinle ilgili kaygılanabilirsin…

Şimdi, hayatınla ilgili en önemli kararı verme zamanı!

Ve bu aşamada ‘Ama Nasıl?’ diye mi soruyorsun?

Cevabın evet ise, hayatını değiştirme vaktin gelmiştir!CELTA Sertifikalı Cambridge standartlarında İngilizce öğrenebileceğin bir ortamda olmayı kim istemez?

İnanılmaz tecrübelere sahip, Türkçe diline ve Türk kültürüne hakim Polonyalı İngilizce öğretmenleri ile, BAŞARABİLİRSİN!

Küçük gruplarda hep birlikte İngilizce öğrenmeye var mısın? Üstelik eğitim materyalleri ve kitapları da ücretsiz olarak seni bekliyor!

Neden Polonyadan.Com ile Başvuru yapmalıyım?

Polonyadan.Com, ücretsiz olarak danışmanlık veren ve Polonya ile ilgili tüm sorularınıza cevap bulmaya çalışan bir ekiptir. Ayrıca hem kursa kayıt hem de vize prosedürleri konusunda da Polonyadan Ekibi size yardımcı olmaktan mutluluk duymaktadır!

Ayrıca eğer Polonyadan.Com referansı ile Elit Dil Enstitüsü’ne kayıt olursanız, 2100 Euro değil, 2000 Euro ödemeniz yeterli olacak! Yani 100 Euro indirim kazanmış olacaksın!

Türkiye’de istediğin bölüme yerleşememiş, istediğin üniversiteye kayıt olamamış olabilirsin. Ama üzülme, Polonya’da Seni Bekliyoruz!

Gençler! Sınıfta Görüşmek Üzere!

Kurs Detayları:
600 SAAT
Kurs Başlangıç Tarihi: 2 Ekim 2017
Son Başvuru Tarihi:
15 Eylül 2017

İRTİBAT: bilgi@elitdilenstitusu.pl // elitdilenstitusu.pl

Ayrıca Facebook sayfamız aracılığı ile de bizimle irtibata geçebilirsiniz: Facebook.Com/Polonyadan