İstediğin üniversite olmadı mı? Telaş yok, Polonya’ya gel!

Üniversite tercih sonuçları açıklandı. İstediğin üniversite olmadı mı? Diplomanı al, Elit Dil Kursu’na gel! Sonra Polonya’da üniversite eğitimine devam et!

Polonya’da İngilizce Dil Kurs Kayıtları Devam Ediyor! Türkçe diline ve Türk kültürüne hakim Polonyalı İngilizce öğretmenleri, Polonya’da Sizi Bekliyor!

CELTA Sertifikalı Cambridge standartlarında İngilizce öğrenebileceğin bir ortamda olmayı kim istemez?

Dil kursu sonrasında seviye sınavlarıyla İngilizce’yi ne derece öğrendiğinizi görecek, ve sonrasında hayalinizdeki üniversite ve bölüme emin adımlarla ilerleyebileceksiniz..

İnanılmaz tecrübelere sahip, Türkçe diline ve Türk kültürüne hakim Polonyalı İngilizce öğretmenleri ile, BAŞARABİLİRSİN!

Küçük gruplarda hep birlikte İngilizce öğrenmeye var mısın? Üstelik eğitim materyalleri ve kitapları da ücretsiz olarak seni bekliyor!

Neden Polonyadan.Com ile Başvuru yapmalıyım?

Polonyadan.Com, ücretsiz olarak danışmanlık veren ve Polonya ile ilgili tüm sorularınıza cevap bulmaya çalışan bir ekiptir. Ayrıca hem kursa kayıt hem de vize prosedürleri konusunda da Polonyadan Ekibi size yardımcı olmaktan mutluluk duymaktadır!

Ayrıca eğer Polonyadan.Com referansı ile Elit Dil Enstitüsü’ne kayıt olursanız, 2100 Euro değil, 2000 Euro ödemeniz yeterli olacak! Yani 100 Euro indirim kazanmış olacaksın!

Türkiye’de istediğin bölüme yerleşememiş, istediğin üniversiteye kayıt olamamış olabilirsin. Ama üzülme, Polonya’da Seni Bekliyoruz!

Gençler! Sınıfta Görüşmek Üzere!

Kurs Detayları:
600 SAAT
Kurs Başlangıç Tarihi: 2 Ekim 2017
Son Başvuru Tarihi:
15 Eylül 2017

İRTİBAT: bilgi@elitdilenstitusu.pl // elitdilenstitusu.pl

Ayrıca Facebook sayfamız aracılığı ile de bizimle irtibata geçebilirsiniz: Facebook.Com/Polonyadan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir