Netflix’in ilk Polonya yapımı dizisi duyuruldu!

Online yayın platformu Netflix, Lehçe dilinde hazırlanacak ilk Polonya yapımı dizinin hazırlıklarına başlandığını duyurdu!

Dünyanın birçok ülkesinden yepyeni kaliteli dizileri abonelerine sunmaya devam eden Netflix, Lehçe dilinde hazırlanacak ilk Polonya yapımı dizinin hazırlıklarına başlandığını duyurdu!

Oscar adaylığı bulunan ünlü yönetmen Agnieszka Holland (Europa Europa, Spoor) ve kızı Kasia Adamik‘in içinde yer aldığı bu proje öncesinde ikili Yabancı Dilde En İyi Film kategorisinde Polonya’nın Oscar aday adayı olarak gösterilen, ayrıca geçtiğimiz Şubat ayı içinde Berlin’de Gümüş Ayı Alfred Bauer Ödülü’ne layık görülen Spoor filminde ortak yönetmenlik yapmışlardı.

NETFLIX’İN İLK POLONYA DİZİSİNİN KONUSU NE OLACAK?

The Kennedy/Marshall Company ve The House Media Company ortak yapımcılığında hazırlanan ve bizlere alternatif bir tarihin Soğuk Savaş döneminde geçen casus gerilimi sunacak dizinin kısaca hikayesine bakalım:

Demir Perde’nin asla düşmediği alternatif bir gerçeklikte geçen dizinin hikayesi; Polonya’nın özgürlüğünü kazanmasını ve Sovyetler Birliğini’nin daha sonraki süreçte gerçekleşecek çöküşünü durduran yıkıcı bir terör saldırısının yirmi sene sonrasındaki dönemde geçecek.

DİZİ NE ZAMAN EKRANLARDA OLACAK?

İlk sezonu 8 bölümden oluşacak dizinin çekimleri Polonya’nın çeşitli bölgelerinde gerçekleştirilecek. Dizinin 2018 senesi içinde Netflix platformunda izleyicilere sunulması bekleniyor.

Kaynak: http://www.diziler.com/haber/netflixin-ilk-polonya-yapimi-dizisi-duyuruldu-15636#ixzz4t7nuLTRz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir