Şöyle çayımızı alıp da sevdiklerimizle birlikte tatlı eşliğinde güzel bi akşam geçirmenin vakti gelmedi mi? O zaman doğru La Rose’ya gidiyoruz!

Restoran&Cafe konseptiyle kapılarını Varşova’da açan La Rose, tamamen Suriye’den gelen özel malzeme ve işlemeleriyle dekore edildi. İçeriye girdiğiniz ilk dakikalardan itibaren sizi büyülüyor olacak.

Yakın arkadaşlarımızın yeni açmış olduğu restoran ve kafetarya konseptli mekanda çay, kahve, meyve suyu seçeneklerinin yanında meşhur Suriye tatlıları ve Nargile de bulunuyor.

Yıllar öncesinde Polonya’ya gelmiş olan Suriyeli işadamları tarafından açılan La Rose, tatlılarını da yine Polonya’nın önde gelen Arap tatlı üreticisi Afamia’dan temin ediyor.

Mekanın bir kısmı modern, diğer kısmı ise klasik Arap konseptinde dizayn edilmiş. Hangi tarafı beğenirseniz, o tarafta oturursunuz. Çalışanlarının ilgi-alakasının da müşterileri bir hayli memnun edecek seviyede olduğunun aldığını çizmekte yarar var.

Polonya’da artık nereye gitsek, nargile ile karşılaşır olduk. La Rose da Suriye’den getirdikleri özel nargileler ile hizmet veriyor.

La Rose, sadece bir café değil, aynı zamanda leziz bir restoran. Örneğin, fındık lahmacun ya da içli köftelerini tavsiye ediyoruz. Denemelisiniz!

 

Varşova’da yaşıyor ya da bir şekilde yolunuz bu güzel şehre düştüyse, La Rose’ya uğramalısınız!

La Rose Facebook: https://pl-pl.facebook.com/LaRosePanska/

Adres: Pańska 61, 00-830 Warszawa
Telefon: 22 624 55 66

la rose