Traficar Wroclaw ve Poznan’da kullanıma açıldı

Geçtiğimiz aylarda sizlere şehir içi araç kiralama hizmeti sunan girişim olan Traficar‘dan bahsetmiştim. Girişimin Krakow ve ardından Varşova’daki başarısının ardından iki yeni şehre daha açıldığı belirtildi. Buna göre Traficar 3 Ekim itibariyle Wroclaw ve Poznan’da kullanıma açılmış.

Traficar’ın Wroclaw’da Śródmieście, Psie Pole, Krzyki, Stare Miasto i Fabryczna caddelerinde, Poznan’da ise Grunwald, Wilda, Nowe Miasto, Stare Miasto, Antoninek ve Jeżyce i Kobyle Pole caddelerinde kullanımda olacağı belirtilmiş.

Varşova’da olduğu gibi bu iki şehirde de Renault Clio’lar ile hizmet vermeye başladığı belirtiliyor. Yine Varşova’da olduğu gibi fiyat politikasında herhangi bir değişikliğe gidilmemiş. Buna göre  km başına O.80 zl, dakika başına 0.50 zl ve park süresi olarakta 0.10 zl belirlenmiş.

Yavuz Han

About Yavuz Han

Temmuz 2012'de Polonyadan ailesine katılan Yavuz Han, Polonyadan.com'da inceleme ve analizler yazıyor. Platformumuzun editorlerinden olan Yavuz, Polonya'da e-ticaret, girişimler, yaşam ve birçok konuda yazılarına devam ediyor.

View all posts by Yavuz Han →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir