Facebook Canlı Yayınımız Çarşamba Günü Sizlerle!

Polonya ile ilgili nice sorular geliyor. Elimizden geldiğince yanıtlamaya çalıştığımız soruları, Çarşamba günü canlı yayında da sormak istemez misiniz?

Sırtçantalı Seyahat Facebook grubunda Polonyadan.Com‘dan Said Murat, canlı yayın yapıyor olacak. 21 Şubat 2018 Çarşamba günü Türkiye saatiyle 21:00’da canlı yayın başlayacak. Yaklaşık 1 saat sürecek yayına, herkesi bekliyoruz.

Canlı Yayını izlemek için, takipte kalmanız gereken grup: Sırtçantalı Seyahat – https://www.facebook.com/groups/sirtcantaliseyahat/

Sorularınızı canlı yayında bize sormak istiyorsanız, bekliyoruz!

Said Murat

About Said Murat

Polonyadan.Com Kurucusu ve Yöneticisi olan Said Murat, Polonya'da Üniversite okuduğu ilk yıllarda kurduğu bu platformu, hala ekibiyle yönetmeye devam etmektedir. Bilgisayar Mühendisi olan Murat, birçok sertifikaya da sahiptir (Sosyal Medya, Web Tasarım, Sosyal Medya'da Pazarlama, Google Reklam-Pazarlama, SQL Veritabanları vs). Polonya aşığı olan Murat, Polonya hakkında ne var ne yoksa sizler için paylaşmaya devam etmenin yanında, aynı zamanda özel araştırma ve inceleme yazıları da hazırlamaktadır.

View all posts by Said Murat →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir