Poznan’da Doğalgaz Patlaması: 4 Kişi Hayatını Kaybetti!

Polonya’nın Poznan şehrinde doğalgaz patlaması sebebiyle 4 katlı bina çöktü. Aldığımız bilgilere göre 4 kişi hayatını kaybetti, 21 kişi yaralandı.

GÜNCELLEME: Poznan’daki patlama ile ilgili detaylar ajansımıza gelmiş bulunmakta. Polonya’nın Poznan şehrinde geçen hafta meydana gelen doğalgaz patlamasına, tartıştığı karısını öldürüp kafasını kesen Tomasz J.’nin, cinayeti örtbas etmek için kasıtlı olarak yol açtığı ortaya çıktı.
Detaylar: Cinayeti örtmek için binayı havaya uçurdu!

Polonya’nın finans ve ticaret şehirlerinden Poznan’da dün sabah bir binada doğalgaz patlaması meydana geldi. ’28 Czerwca(Haziran) 1956′ isimli sokakta meydana gelen patlama nedeniyle 4 katlı bina çöktü. Olayla ilgili Polonyalı haber ajanslarından aldığımız bilgilere göre belirlemelere 4 kişi hayatını kaybetti ve 21 kişi yaralandı. Yaralılardan 3’ünün çocuk olduğu da, Polonyadan.Com yetkililerine gelen bilgiler içerisinde.

Olay yerine ulaşan itfaiye ve arama kurtarma ekipleri çalışmalarını aralıksız sürdürürken, yetkililer patlamanın doğalgazdan kaynaklı olabileceğini belirtti. Binada tam olarak kaç kişi olduğu bilinmediğinden, köpekler ve özel ekipmanlar eşliğinde olay yerinde arama-kurtarma çalışmaları tüm hızıyla devam ederken, enkaz altından çıkarılan yaralılar çevre hastanelerde tedavi altına alındı.

Kaynak: Milliyet
Kaynak 2: Tvn24

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir