LC Waikiki, Varşova’da Yeni Mağaza Açıyor!

LC Waikiki markasını bir süredir tanıyan Polonya, artık Varşova’da yeni bir mağazaya kavuşuyor. Türk tekstilini buraya taşıyan marka, yeni mağazasını nereye açıyor?

Daha önce 2016’da Varşova‘ya mağaza açtığını duyurduğumuz LC Waikiki, şimdi bir şube ile daha karşımızda.

Varşova’daki ilk mağazası Marki’deydi. Açıkçası şehre epey uzak diyebiliriz. Bulunduğu Alışveriş Merkezi M1 Marki, her ne kadar onbinlerce kişiyi ağırlıyor olsa da, biraz uzakta kalıyor. Tabi ki ‘nereye uzak’ olduğu da tartışılabilir, takipçilerimizce. Centrum’a 17 kilometre diyelim, böylece tartışmanın dozunu biraz azaltmış olalım.

Yeni Mağaza, Reduta’da!

LC Waikiki, Varşova’daki yeni mağazasını Centrum’a sadece 4,5 kilometre uzaklıkta olan ve Al. Jerozolimskie caddesi üzerinde bulunan Atrium Reduta‘da açıyor.

İnternette bu konuyu araştırdığımızda, pek bir haber bulabildiğimizi söyleyemeyiz. Sadece Polonyalı kariyer sitelerinde, ‘LC Waikiki Reduta mağazası için satış temsilcisi aranıyor’ şeklinde ilanlara denk geldik. Reduta’ya gittiğimizde ise, ‘yakında açılıyor’ tabelasıyla karşılaştık.

Sadece aldığımız duyumlara göre, Katowice Silesia City Center‘daki mağazasını kapattığını duyduğumuz LC Waikiki, Varşova’da ikinci şubesini açıyor.

Reduta‘daki mağazanın tam olarak hangi tarihte açılacağını bilemiyoruz. Ama biz bilmeyenler için Reduta’nın adresini aşağıda verelim.

Polonya’daki Türk girişimleri, projeleri ve yatırımları her yıl katlanarak artıyor. Dileriz, çok daha büyük projeleri sizlere Polonyadan.Com sayfalarında duyurabiliriz.

Atrium CH Reduta 
Al. Jerozolimskie 148, Warszawa 02-326

Kaynak: Polonyadan.Com Muhabirleri

Polonyadan

About Polonyadan

Bir ülkeye ister kısa süreli gitmek isteyin ya da isterseniz temelli taşınmayı planlayın, mutlaka internette araştırmalar yaparak kafanızdaki sorulara yanıt bulmaya çalışırsınız. Nerede yemek yiyebiliriz, nereleri gezmeliyiz, uçak biletini nasıl alırız, vize almak kolay mı, dili zor mudur, insanları nasıldır, havası çetin midir, hangi mevsimlerde gitmek gerekir gibi sorulara yanıt bulan bloglar, her ülke için bulunmaz kaftandır. Hele ki bu blog sizin anlayabileceğiniz bir dilde olursa, daha da mutlu oluyorsunuz. İşte, Polonyadan.com da tam olarak öyle bir blog. -- 2009 yılında projelendirilen ve 2010 yılında hayata geçirilen blog, artık hem bir rehber hem de haber kaynağı niteliğinde paylaşımların sürdürüldüğü ve her ay yüzbinlerce insana ulaşan bilgi bankası konumuna geldi. -- Sloganından da anlaşıldığı üzere, Polonya hakkında ne var ne yoksa paylaşılan platform, aynı zamanda Polonya’yı temsil eden ilk Türkçe blog olma özelliğine sahiptir. Sonrasında öncülük ederek farklı blogların da gün yüzüne çıkması, kesinlikle mutluluk verici. -- Polonya’da yazılı tercüman, gezi rehberi, toplantılarınız için simultane tercüman, restoran ya da şirketiniz için fotoğraf ve video ekibi ya da üniversite eğitimi için danışmanlık hizmeti arıyor olabilirsiniz. Kısacası, Polonya ilgili ihtiyacınız olan ya da öğrenmek istediğiniz herhangi bir konu için hem sosyal medya hesaplarından hem de blog üzerinden rahatlıkla ulaşabilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz. -- 2020 itibariyle tam anlamıyla onuncu yılını kutlayan Polonyadan.com, yaşam standartlarını, eğitim sistemini, çalışma şartlarını, hava koşullarını, güncel haberleri, araştırma ve röportajları, ve yine kısacası Polonya hakkında arayıp da bulamadığınız binlerce sayfalık bilgiyi sizlere sunmaya devam ediyor. -- Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarından da takip edebileceğiniz Polonyadan.com her zaman kaliteli içerikler üreterek Polonya ve Türkiye arasında bir köprü kurmaya gayret ediyor. -- Polonyadan.com, umarız ki sizler için de faydalı oluyor ya da olacaktır.

View all posts by Polonyadan →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir