Polonya’da kadınların ihtiyaçlarına, kadınca bir çözüm! (Video)

Polonyalı girişimciler Monika Zochowska ve Ewa Dudzic, GLOV markasıyla kozmetik sektöründe yeni bir dönem başlatacak ve kadınların bakım alışkanlıklarını değiştirecek orijinal bir ürün geliştirdi.

Phenicoptere şirketinin kurucuları olan ortaklar, kendilerinin makyaj temizleme sorununa çözüm aradı ve GLOV’u geliştirdi. Eldivene benzeyen bu cilt bakımı aksesuarı, suyla ıslatılarak kullanılıyor ve makyajı kolay, doğal ve etkili bir şekilde çıkarıyor, cildi temizliyor. Zochowska ve Dudzic şüphesiz ki böyle özgün bir projeye girişirken karşılaşabilecekleri zorlukların farkındalardı. Ama güçlü ortaklıkları ve Polonya’nın yenilikçi girişim sektörüne duydukları güvenle bunları aşmayı başardılar.

Dudzic, “Her şey çok dinamik. Yenilikçi girişim sektörü çok büyük ve her zaman yanınızda bir şeyler öğrenebileceğiniz birileri var” diyor.

GLOV ve yan ürünleri Polonya’da üretiliyor. Şirketin kurucuları 50’den fazla ülkeyle küresel pazarda kendilerine yer edindi. Ve şimdi hayalleri, yarattıkları bu ürünle bir gün tüm dünyadaki kadınların hayatlarına girebilmek.

Kaynak: Euronews

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir