N11.com uçak bileti satışlarına başladı! – VEDEGO!

Türkiye’nin popüler e-ticaret platformlarından n11.com, uçak bileti satışlarına başladı. Artık ister yurt dışı ister yurt içi biletlerinizi buradan alabileceksiniz.

Abraj Group’tan yatırım alan Biletall.com’un altyapısı ile uçak bileti satışına başlayan N11.com, turizm sektörünün de açıkpazarı olmak için bir yeniliğe imza atıyor. Tek tıkla bilet satın almaya imkân sağlayan yeni hizmet, n11.com’dan yapılan alışverişlerden kazanılan kuponları da uçak bileti alımlarında indirime çeviriyor.

Yani hem normal alışverişinize devam ediyor hem de kazandığınız puanları, uçak biletleriniz için indirime çevirmiş oluyorsunuz.

Zaten Tatil/Eğlence kategorisi içerisinde indirimli fırsatlar sunuluyordu. Şimdi, aşağıda da bulacağınız linkte, direkt uçak biletlerini karşılaştırarak satın alabiliyorsunuz.

Ne diyelim, hayırlı uğurlu olsun. Eğer bu sistemi test edip, deneyip, YouTube kanalımızda yorumlarda bulunursanız, çok seviniriz.

Abone olarak bizi takip etmeye devam edin.

Görüşmek üzere!

Abone olarak paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz: https://www.youtube.com/vedego?sub_confirmation=1

– Vedego –
YouTube: http://YouTube.Com/Vedego
Facebook: http://fb.com/Vedegocom
Instagram: http://instagram.com/vedegocom
Twitter: http://twitter.com/vedegocom
Web: http://vedego.com

Said Murat

About Said Murat

Polonyadan.Com Kurucusu ve Yöneticisi olan Said Murat, Polonya'da Üniversite okuduğu ilk yıllarda kurduğu bu platformu, hala ekibiyle yönetmeye devam etmektedir. Bilgisayar Mühendisi olan Murat, birçok sertifikaya da sahiptir (Sosyal Medya, Web Tasarım, Sosyal Medya'da Pazarlama, Google Reklam-Pazarlama, SQL Veritabanları vs). Polonya aşığı olan Murat, Polonya hakkında ne var ne yoksa sizler için paylaşmaya devam etmenin yanında, aynı zamanda özel araştırma ve inceleme yazıları da hazırlamaktadır.

View all posts by Said Murat →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir