Varşova Uluslar arası Festival’de Türk standlarını ziyaret ettik!

Başkent Varşova ’da Cumartesi günü düzenlenen Uluslar arası Festival’de, Türk standlarını ziyaret ettik. Hem Boyoz yeme fırsatı bulduk, hem de takipçilerimizle tanışıp muhabbet etme şansını yakalamış olduk! 

9 Haziran Cumartesi günü Varşova’da ‘Park Rydza – Śmigłego ‘ içerisinde hem belediye hem de sponsorlar desteği ile düzenlenen uluslar arası festival, sabah 10’dan akşam 10’a kadar yoğun ilgi gördü.

Polonyadan.Com takipçileriyle de hem tanışma hem de muhabbet şansı yakaladığımız festivalde, boyoz almayı da ihmal etmedik.  Takipçilerimizden Tunç ve diğer Polonya’da yaşayan vatandaşlarımızla tanıştığımız etkinliklerin devamının gelmesini diliyoruz!Tabi ki yine birkaç Türk standını gezdikten sonra, tüm festivali baştan sona dolaşmadan da oradan ayrılamazdık.

Brezilya, Yunanistan, Azerbaycan, Türkiye, Hindistan, Suriye, Ermenistan başta olmak üzere onlarca standa denk geldik.

Başka bir etkinlikte daha görüşmek üzere!Said Murat

About Said Murat

Polonyadan.Com Kurucusu ve Yöneticisi olan Said Murat, Polonya'da Üniversite okuduğu ilk yıllarda kurduğu bu platformu, hala ekibiyle yönetmeye devam etmektedir. Bilgisayar Mühendisi olan Murat, birçok sertifikaya da sahiptir (Sosyal Medya, Web Tasarım, Sosyal Medya'da Pazarlama, Google Reklam-Pazarlama, SQL Veritabanları vs). Polonya aşığı olan Murat, Polonya hakkında ne var ne yoksa sizler için paylaşmaya devam etmenin yanında, aynı zamanda özel araştırma ve inceleme yazıları da hazırlamaktadır.

View all posts by Said Murat →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir