VARŞOVA İNGİLİZCE HAZIRLIK OKULUNDA KAYITLAR BAŞLADI!

Ücretsiz olarak danışmanlık alsanız ve özel indirimlerle Varşova’da İngilizce hazırlık okuluna kayıt olsanız, güzel olmaz mı? Mart 2019’da başlayacak dersler için acele etseniz iyi olur.

Daha önceleri de danışmanlık ücreti olmadan öğrenci adaylarına yardımcı olmaya çalışmıştık. Bu seferki haberimiz ise, hepsinden daha güzel. Varşova’da bir üniversite bünyesinde bulunan hazırlık okulu için kayıtlar başladı. Biz de Türkiye’den gelecek öğrenciler için, Türkçe dilinde yardımlarına koşalım istedik.

Vize prosedürlerinde zaman kaybetmemek ve kayıt yoğunluğundan etkilenmemek için hızlıca bizimle irtibata geçmelisiniz. Mart ayında dersler başlıyor!

Aşağıda da madde madde sorularınıza cevap vermeye çalıştık. Detaylı bilgiler almak için de ister e-posta gönderin, isterseniz sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşın!

Hangi Üniversite?

Lingwistyczna Szkoła Wyższa W Warszawie (Varşova Dilbilimi Yüksekokulu) bünyesinde açılan İngilizce Hazırlık Okulu’na kayıtlar başladı. Yaklaşık 20 yıllık ‘dil öğretimi’ tecrübesi ve PEARSON sertifikalı sınav merkezi olan LSW Üniversitesi, Polonya’da okumak isteyen yabancı öğrenciler için hazırlık okulu projesi sunuyor.

Öğretmen Kalitesi

Her biri kendi alanında uzman öğretmen kadrosu bulunuyor. Bazı öğretmenleri Türkçe de biliyor. Böylece Türkiye’den gelen öğrenciler, daha hızlı şekilde dile adaptasyon sağlıyorlar. Türkçe dili, diğer Avrupa dillerinden çok daha farklı bir yapıya sahip. Bu sebeple de Türkçe diline hakim öğretmenlerden dil öğrenmek, daha avantajlı bir hal alıyor.

Dersler ne zaman başlıyor?

4 Mart 2019’da başlayacak dersler, 30 Haziran 2019’da son bulacak. Toplamda 300 saatlik ders görülmüş olunacak. Bir dönemlik İngilizce kursu gibi düşünebilirsiniz. 

Hangi seviye sınıflar var?

A2-B1+ seviyelerinde dil grupları mevcut. Bizimle irtibat kurduğunuzda bu konuyu daha detaylı görüşebiliriz.

Peki ya ücreti?

En güvenilir taraflarından biri de burası. Çünkü diğer birçok üniversiteye göre daha cazip ücretler sunuluyor. Bu kurs 1 semester olarak geçiyor. Mart ayında başlıyor ve Haziran sonunda bitiyor. Bu sebeple, normalde 1300 Euro ücret talep ediliyor. Ancak siz Polonyadan.com referansı ile kayıt olursanız, 100 Euro indirim yapılıyor ve kurs ücretiniz 1200 Euro olmuş oluyor.

Danışmanlık ücreti?

Bu konuyu kafanıza takmanıza gerek yok. Kayıt işlemleri sırasında elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz. Sorularınızı yanıtlıyoruz. Okul ile irtibatları sağlıyoruz. Herhangi bir danışmanlık ücreti de talep etmiyoruz.

Havalimanında karşılama olacak mı?

Danışmanlık vermediğimiz için, normal şartlarda cevaben ‘hayır’ diyoruz. Ancak özellikle havalimanında karşılama isterseniz, biz sizlere bir arkadaşımızı ayarlarız ve kalacağınız yere kadar size eşlik edebilir. Lakin karşılama için belli miktar bir ücret talebi olacaktır, karşılayan arkadaşa ödeme yapabilmemiz için. TABİ Kİ diğer bilgilendirme ve tüm kayıt işlemleri, tamamen ücretsizdir. Sadece havalimanında karşılama meselesi, ekstraya dahil oluyor.

Bu konuyu YouTube kanalımızda da paylaşarak anlatmaya çalışacağız. Mart ayında dersler başlıyor. Bizimle irtibata geçerek indirimli ve danışmanlık ücreti olmadan kayıt olabilirsiniz.

İletişim:
Instagram Polonyadan

Twitter Polonyadan

Facebook Polonyadan

E-posta PolonyadanBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir