Polonya’nın en ekonomik ve modern üniversitesinde kayıtlar başladı!

Türk vatandaşıysanız, Polonya’da  Avrupalı öğrenci statüsünde değil de, yabancı öğrenci olarak ücret ödüyorsunuz. Varşova’da bir üniversite var ki, Türk vatandaşı öğrencileri de Polonyalılar ile aynı ücrete kayıt olabiliyor. Peki hangi bölümler var?

Yeni kampüsüne taşınmaya hazırlanan Vizja Üniversitesi (İngilizce adıyla University of Economics and Human Sciences in Warsaw), indirimli kayıtlar listesine Türkiye’yi de ekledi. Böylece örneğin diğer okullarda Bilgisayar Mühendisliği bölümüne 3500-4000 Euro civarında ödememiz gerekirken, Vizja’da 2600 Euro’ya kayıt olabiliyoruz. Üstelik eğitim dilinizi İngilizce olarak seçebiliyorsunuz.

Üniversite bünyesinde birçok lisans ve yüksek lisans bölümleri bulunuyor. Yeni kampüsü tam olarak hazır olduğunda, biz de gidip çekimler yapacağız ve sizlerle paylaşacağız.

Ayrıca Mayıs 2019 sonuna kadar kayıt olursanız, ekstra 500 Euro indirim şansını da yakalayabilirsiniz. Böylece 2600 Euro’luk lisans eğitimini 2100 Euro’ya kadar indirmek mümkün. Yani bu kadar uygun rakamlara üniversite eğitimi…

İngilizce Hazırlık Okulu da gayet uygun. 2800 Euro’ya hazırlık okuluna kayıt olabilirsiniz. Ayrıca 3000 Euro’ya kayıt olabileceğiniz 600 saatlik hazırlık okulları gibi değil de, 700-720 saatlik daha üst klasmanda bir İngilizce hazırlık eğitimi alacağınızın da altını çizmekte fayda var.

Ayrıca birçok lisans bölümünün yanı sıra, yüksek lisans için kayıt olabileceğiniz güzel bölümler de var.

Bu üniversite ile ilgili birkaç farklı yazı daha hazırlamayı düşünüyoruz. Özellikle bölümleri listelemeyi, ve fiyatlarıyla birlikte kayıt şartlarını da paylaşmayı düşünüyoruz.

Vizja’ya kayıt olmak isterseniz, İLETİŞİM sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Ekipçe sizlere yardımcı olabiliriz.

Peki, ücretler nasıl? Hangi bölümlere kayıt olabiliriz?Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir