Netflix Amerika yayınlarını nasıl izleriz? [ÇEKİLİŞ VAR!]

Dünya’nın neresinde olursanız olun, limitleri aşmak ve istediğiniz içeriğe ulaşmak istemez misiniz? Bu mesele aslında hiç de zor değil. Çekilişli İLK yayınımızda bu konuya değindik!

🏆ÇEKİLİŞ VAR: https://cutt.ly/QhJmOY

12 ay yerine 15 aylık abonelik için: https://cutt.ly/thG93r

Express VPN indir (Android) : https://express-vpn.indir.com/android
Express VPN indir (iPhone) : https://express-vpn.indir.com/iphone
Daha Fazla Bilgi İçin: https://www.expressvpn.com/tr/what-is-vpn

Abone olarak paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz: https://www.youtube.com/vedego?sub_confirmation=1Sanal Özel Ağ dediğimiz sistemi yani bir VPN sağlayıcıyı kullanarak ülke sınırlarını sanal olarak aşabilir ve istediğiniz ülkedeki içeriği izleme imkanı bulabilirsiniz.

Tabi ki VPN kullanmak için tek sebep Netflix izlemek olmayabilir. Türkiye’de yaşıyorsanız wikipedia engelini aşmak için de kullanabilirsiniz, yurt dışında yaşıyorsanız sadece Türkiye’de ya da diğer ülkelerde yayınlanan içeriklere ulaşmak için de. VPN sayesinde 2 saniye içerisinde istediğiniz ülkenin portlarına bağlanır ve Varşova’da olsanız dahi sanki Bursa’daymış gibi internette gezinirsiniz.

1998 yılında çevrimiçi DVD kiralama servisi olarak başlayan Netflix, günümüzde global bir dizi ve film platformu haline geldi ve 190 ülkeye hizmet veriyor. 2017 yılının sonunda ise Netflix ayda 180 milyon aboneye ulaştı. Böylece büyük bir platformda tabi ki her ülkeye uygun içerik bulmak da mümkün. Örneğin Amerika’da 1000’in üzerinde dizi bulabilirken, Türkiye’de bu sayı 200’ü geçmiyor. Eğer VPN uygulaması kullanmıyorsanız, sadece kendi bulunduğunuz ülkenin yayınlarını izleyebilirsiniz. Ama halbuki VPN sayesinde tüm dünyaya erişim sağlamanız mümkün.

Netflix globalleşmeye devam ederken karşılaştığı büyük problemlerden biri de telif hakları oldu. Birçok insanın fark etmediği bir durum olsa da, Netflix’in içerikleri hiçbir ülkede aynı değil. Bunun sebebi, her ülkenin farklı telif kanunları olması ve coğrafik olarak telif haklarının birbirinden farklılık göstermesi. Az önce de bahsettiğim gibi, VPN ile bu sorunu ortadan kaldırmış oluyorsunuz.

Siz de bu durumdan müzdaripseniz, benim gibi çokça uğraşmış ve epey araştırmalar yapmış olmalısınız. Denemediğim sistem kalmadı diyebilirim. Bi Türk filmi çıkıyor, sadece Türkiye’de yayınlanıyor, izleyemiyorum. Bir dizi çıkıyor, sadece Amerika’da, onu da izleyemiyorum. Buna bir çözüm ararken, Express VPN ile tanıştım. Öncelikle epey test ettim. Gerçekten tek tuşla 2 saniye içerisinde istediğim her ülkede olabiliyor muyum? Hem bilgisayarda, hem telefonda kullanabiliyor muyum? Hadi onu bırakın Playstation ve Apple TV için dahi çözümleri olduğunu öğrendim. Sonra hemen kurulumları tamamladım ve şimdi keyifle kullanıyorum. Daha önce hiçbir VPN uygulamasını böyle rahat kullanmadım. Çok basit, hızlı ve güvenli.

Şimdi Polonya’da ya da Türkiye’de yaşıyor olabilirsiniz. Amerika’da 1100 civarında dizi ve 4500 civarında film varken, neden kendinizi kısıtlayasınız ki? Ya da Türkiye içinde yayınlanan ve yurt dışında izleyemediğimiz dizileri neden kaçıralım? Yine ya da bulunduğumuz ülkede bi şekilde yasaklanan bir siteye neden erişmeyi keselim ki? Sanal dünya değil mi? ExpressVPN sayesinde ben bu sorunumu çözdüm. Artık telefonumda da bilgisayarımda da ülke limiti diye birşey yok. İstediğim ülkenin ağına bağlanıp, internetin keyfini çıkarıyorum.

– Vedego –
YouTube: http://YouTube.Com/Vedego
Facebook: http://fb.com/Vedegocom
Instagram: http://instagram.com/vedegocom
Twitter: http://twitter.com/vedegocom
Web: http://vedego.com

– Polonyadan –
Facebook: http://fb.com/polonyadan
Instagram: http://instagram.com/polonyadancom
Twitter: http://twitter.com/polonyadancom
Web: http://polonyadan.comBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir