Hakkımızda Ne Dediler?

POLONYADAN.COM – Hakkımızda Ne Dediler?

Polonyadan.Com hakkında kim, ne dedi? Değerli görüşleri ve yorumları burada sizlerle paylaşıyoruz…
(Not: Bazı notlar düzenlenme aşamasındadır. Yakın zamanda diğer görüşler de aşağıda listelenmiş olacaktır.)

Polonya’ya ilk atandığım gün internette birkaç araştırma yaptım. İlk ulaştığım site Polonyadan.Com idi. Yazılarınızın takipçisiyim kesinlikle. Polonya ile ilgili birçok konuya cevap buluyorsunuz. Akılda soru bırakmıyorsunuz. Varşova Büyükelçiliğimizce de projelerinizi desteklediğimizi rahatlıkla söyleyebilirim.
Yusuf Ziya Özcan
Türkiye Cumhuriyeti Varşova Büyükelçisi

Polonyadan.com = Polonya’nın Türkcesi
Polonyadan.com, öyle zannediyorum ki Polonya hakkında en kapsamlı bilgi içeren Türkçe web sayfası olma özelliğini taşıyor. Gerek Polonya’da yaşayan Türkler gerekse Polonya’da çalışmayı, okumayı ya da Polonya’ya seyahat etmeyi planlayanlar için hemen hemen gerekli tüm bilgileri içeriyor. Bu vesile ile Polonyadan.com’u çalışmalarından ötürü tebrik ediyorum.
Hasan Çiftçi
Onur Turizm Yönetim Kurulu Başkanı
Polonya-Türkiye(Pol-Tur) Derneği Genel Başkanı 

Gerek web gerekse Facebook sayfanızı çok sık ziyaret ediyorum. Aradığım herşeyi çok rahat bulabildiğim gibi, Polonya hakkında bilmediğim bir çok konuyu sizlerin sayesinde öğrendim. Polonya’ya gelen tatilcilerin, öğrencierin ve bizim gibi burda çalışan Türklerin mutlaka ziyaret etmesi gerekir. Emeği geçen herkese çok tesekkur ederim.
Ali Sarıdüz
Wezyr Holidays – Finansal Kontrolör

Polonyada erasmus yapmaya hak kazandığımı öğrendiğimden itibaren gidip gitmeme konusunda bazı şüphelerim vardı. Çünkü ülke hakkında hiçbir bilgim yoktu. Polonyadan.com’u keşfetmem içimi bir hayli rahatlattı diyebilirim. Polonya’nın kültüründen tarihine, günlük yaşamına, eğitim kalitesinden, diline kısaca aradığımdan fazlasına ulaştım. Bu sayede gitmeden önce planlarıı yapıp muhteşem bir 6 ay yaşadım. İhtiyacınız olan herşey hatta daha fazlası, bu sitede aslında. Eminim siz de bana katılıyorsunuzdur. İyiki VARSIN Polonyadan.com diyorum.
Nazlı Arda – Erasmus Öğrencisi

Erasmus programına gitmeden önce siteyi ziyaret ederek Polonya hakkında birşeyler öğrenmemiz konusunda gerçekten yardımcı oldu. Ayrıca Polonya’dayken veya oraya gitmeden önce Polonya ile ilgili herhangi bir şey öğrenmek istediğimizde bize yardım edebileceğini bildiğimiz bir sitenin olması, sorularımza cevap verebilen bır adresin bulunması tabi ki de insanı rahatlatan bir durum. Çok Teşekkürler tüm ekibe!
Özgür Birkan Tekin – Erasmus Öğrencisi

 

One Comment on “Hakkımızda Ne Dediler?”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir