Polonya’da Araç Kiralama

Gittiğiniz bir yerde ihtiyacınız olabilecek birşeydir, Araç! Ve sadece birkaç gün gezmek için ihtiyacınız olabilir. Ya da şehirler/milletler arası tura çıkacak olabilirsiniz. Polonya’ya kısa süreliğine geliyor/gelmiş ve araca ihtiyacınız olabilir. Burada sizlerle araç kiralama yapabileceğiniz şirketler hakkında paylaşımlarımızı bulabilirsiniz.

Teşekkürler…

0. Tixik; Türkçe olan web siteden Avrupa’da istediğiniz ülkede araç arayabildiğiniz gibi, Polonya’da hemen Havaalanından dahi aracı teslim alabiliyorsunuz! Sitenin Türkçe olması ve açıklayıcı olması gerçekten ilgi çekici. Ayrıca arama yaptığınızda sadece şuanda hazır araçları görebiliyorsunuz. Yani hemen kiralamaya hazır araçlarla muhatap olmuş oluyorsunuz.

1. Express; İngilizce ve Lehçe olan web siteden kiralık araç fiyatlarına bakabilir, şehrinizi seçerek aracı alacağınız ve teslim edeceğiniz tarihleri belirleyerek fiyat öğrenebilirsiniz.

2. Auro Europe; choosehome.cfm?homecountry=POL ; Sadece Lehçe versiyonuyla Avrupa’nın birçok ülkesinde olduğu gibi Polonya’da da hizmet veren Auro Europe ile yine şehir ve tarih seçerek kiralık araç arayabilirsiniz.

3. Car4Rent; Sadece Lehçe versiyonuyla yayın yapan Car4Rent, onlarca marka ve yüzlerce araç filosuyla ciddi referans ağına sahip.

4. Avis; Sadece Lehçe versiyonuyla hem ticari hem de hususi lüks araçları kiralayabileceğiniz bir portal.

5. Easy Terra; Birçok dilde yayın yapan özel bir araç kiralama portalı. Şehir ve tarihleri girerek aracı nereden alacağınıza kadar seçebiliyorsunuz.

7 Comments on “Polonya’da Araç Kiralama”

  1. merhabalar,
    Ehliyetle ilgili bişey sorcaktım.
    türk ehliyetleri polonyada geçerli mi bir sorun yaşarmıyız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir