Polonya’da İngilizce öğrenebileceğiniz bir çok kur mevcut. Bu kurslara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz… Sitelerin bir çoğunda İngilizce desteği de var.

Varşova(Warszawa)

varsova_aralik

Ability Training Centre www.ability.com.pl
Academy of New York find out more
Angloschool www.angloschool.com.pl
Babor English Centre www.bec-english.com
Bell International www.bell-centres.com
Berlitz Poland www.berlitz.pl
Cambridge School of English www.cambridge.com.pl
English Best Way www.englishbestway.pl
English School  www.eschool.edu.pl
FES Centrum Edukacji Zagranicznej www.fes.waw.pl
Greenwich School of English www.greenwich.edu.pl
Imagine imagine.com.pl
International House Poland www.inthouse.pl
L2 – Language Consulting www.language.com.pl
Lang LTC www.lang.com.pl
Lingua Nova www.linguanova.com.pl
Perceptum Lingua www.perceptumlingua.webs.com
Profi Lingua www.profi-lingua.pl
Target & Shane English Schools – Saxoncourt www.saxoncourt.pl
The English Language School of Koszalin website
Tom Law’s School of English www.tomlaws.pl
Worldwide School www.worldwideschool.pl
York School of English www.york.edu.pl

Lodz

Lodz_104

Berlitz Poland www.berlitz.pl
Correct www.correct.edu.pl
EF English First www.englishfirst.com
Greenwich Centrum Jezykowe www.greenwich.com.pl
Lloyd Woodley www.lloydwoodley.pl
Skrivanek e-Solutions www.e-skrivanek.pl

Poznan

z11436117V,Poznan--stolica-Wielkopolski--lezy-u-zbiegu-Warty

Bell International www.bell-centres.com
Berlitz Poland www.berlitz.pl
EF English First www.englishfirst.com
Profi Lingua www.profi-lingua.pl
Results www.results.com.pl

Krakov(Krakow)

krakow_01

Bell International www.bell-centres.com
Berlitz Poland www.berlitz.pl
Hologram www.hologram.edu.pl
International House Poland www.inthouse.pl
Lincoln www.lincoln.edu.pl
Lingualand www.lingualand.pl
Mission www.mission.com.pl
Profi Lingua www.profi-lingua.pl
Stairway www.stairway.com.pl
The English Language School of Koszalin website
York School of English www.york.edu.pl

Şimdilik bu kadar…

Not: Bu linkleri internetteki araştırmalarımız doğrultusunda bulduk. İyice araştırmadan ve ‘özellikle’ sertifika türlerini-verilecek belgelerin ne gibi işlere yarayacağını sormadan-sorgulamadan herhangi bir işlem yapmayınız!