1 YAŞINDAYIZ

Yağmuruyla karıyla, güneşiyle bulutuyla, 4 mevsim geçirdik sevinciyle hüznüyle ve 1 yaşını doldurduk sizlerin sonsuz desteğiyle…

Şubat 2010’da resmen sizlerle ilk buluşmasını yapan Polonyadan.Com’un 1. Yaşını kutlamanın sevincini sizlerle paylaşıyoruz!

Yepyeni bir yüzle rengarenk yeni fikirlerle ve sürekli güncellenen içeriğiyle sizlerle yola devam ediyor ve yine sizlerin desteğiyle her gün daha da çok yol katediyor, daha büyük kitlelere ulaşıyor ve hizmet ediyoruz.

1 yıl önce yola çıkarken edindiğimiz vizyon ve misyonda tek harf dahi değişiklik yoktur. Sadece sizler sayesinde kendimize güvenimiz ve irademiz katlanmış, gerçek ve gerekli herşeyi ‘saptırmadan’ aktarmaya tekrar tekrar söz vermişizdir!

Bizlere yürekten destek veren sayısız ziyaretçimize birbir teşekkür etmeyi ve içten saygımızı sunmayı borç biliriz.

İlkemiz gerçekçilik ve güvenimiz samimiyettir…

Kalın sağlıcakla…


Polonyadan.Com Ekibi

1 YAŞINDAYIZ” için 2 yorum

  1. Avatar
    Ilkben

    Merhaba.Oncelikle kurmus oldugunuz bi guzel ve etkileyici site icin cok tesekkur ederim.Polonya hakkinda kisidel kitaplarim ve kiz arkadasim haric,Gazeta.pl den diger yayin organlarina kadar ne varsa hep takip ederim.Sizler gibi objektif Polonya sevgisi olan insanlarin var oldugunu bilmek bana cok buyuk bir haz veriyor..Simdiden 1.yilinizi kutluyorum.

  2. Said MURAT
    Said MURAT Yazar

    Merhabalar. Oncelikle hakkimizdaki degerli dusunceleriniz ve guzel yakin yaklasiminiz icin tesekkur ediyorum. Polonyadan.Com Subat 2012 itibariyle 2. Yasini kutlayacaktir. Sizin gibi degerli ziyaretcilerimiz varken bizler Polonya hakkinda paylasmaya ve kosturmaya hic ara vermeyecegiz. Polonya’da yasayan Turkler olarak, hem Turkce(Polonyadan.com) hem de Ingilizce(AboutPoland.Net) olarak Polonya hakkinda ne var ne yoksa paylasmaya devam ediyoruz… Saygilarimizla..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir